Mogo Finance sasniedz jaunu atskaites punktu – B (Stable Outlook) – reitingu no Fitch Ratings

Mogo Finance, kas ir viens no lielākajiem lietotu automašīnu finansēšanas uzņēmumiem Eiropā, nesen paziņoja par jauna atskaites punkta sasniegšanu, proti, Mogo Finance un tā grupas uzņēmumi ir saņēmuši B- (Stable Outlook) reitingu no Fitch Ratings.

Konkrētāk, Mogo grupa saņēma B- ilgtermiņa emitenta saistību neizpildes reitingu (IDR) un vecāko nodrošināto parādu reitingu B-, kas piešķirts tās 9,50% korporatīvajām obligācijām 2018/2022 (XS1831877755).

Reitingi ņem vērā Mogo nominālo franšīzi konkurences piesātinātā nišā, pieaugošo pakļautību svārstīgiem tirgiem, paaugstinātu riska apetīti un lielu piesaistīto līdzekļu īpatsvaru. Turklāt tie atspoguļo arī stabilu rentabilitāti, līdzšinējo sniegumu publiskā piedāvājuma obligāciju emitēšanā un vadības komandas atbilstošo pieredzi.

Pēc reitinga piešķiršanas Fitch reitingu aģentūra turpinās uzraudzīt Mogo finanšu pārskatus un darbības rādītājus. Tas nodrošinās pārredzamību un vēl augstākus Mogo standartus. Šāda reitinga saņēmšana neapšaubāmi palielinās Mogo pievilcību investoru acīs.

Mogo Finance vadītājs Modestas Sudnius komentēja: “Mēs esam ļoti apmierināti ar reitingu piešķiršanas procesa rezultātu. B- reitingi atspoguļo Mogo Finance lielo ienesīguma potenciālu un vienlaikus mūsu investoriem sniedz korektu ieskatu uzņēmuma finanšu stabilitātē, kā arī nodrošina stabilu vērtēšanas pamatu turpmākai piekļuvei kapitāla tirgiem, lai paplašinātu Mogo darbību.”

Fitch ir viena no trim vadošajām kredītreitingu aģentūrām pasaulē līdztekus Moody’s un Standard & Poor’s (S&P’s).

Pilna preses relīze ir pieejama Fitch mājaslapā

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner