Mogo grupa investīcijām Mintos pievieno aizdevumus no 10. valsts – Baltkrievijas!

 

Mogo grupa, viens no lielākajiem lietotu automašīnu finansēšanas uzņēmumiem Eiropā, atkal ir paplašinājis savu piedāvājumu Mintos, pievienojot Baltkrievijā izsniegtus auto kredītus. Līdz ar to Mogo grupa aizdevumu tirgū tagad piedāvā investīciju iespējas no 10 dažādām valstīm.

Mogo grupa tika izveidota 2012. gadā Latvijā, un Mintos tirgum tā pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Kopš tā laika Mogo grupas klātbūtne aizdevumu tirgū ir ievērojami palielinājusies, un šobrīd Mintos tiek izvietoti kredīti no Bulgārijas, Igaunijas, Gruzijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Moldovas, Armēnijas un tagad arī Baltkrievijas. 

Mogo Baltkrievija – spēcīgs, rentabls un ilgtspējīgs

Grupa savai darbībai Baltkrievijā 2018. gadā nodibināja Mogo Baltkrievija. Līdz 2019. gada 30. jūnijam uzņēmums bija izsniedzis kredītus 7,8 miljonu eiro apmērā, un tā neto kredītportfelis šajā datumā bija 7,0 miljoni eiro. Mogo Baltkrievija strādā ar peļņu katru mēnesi pēc valūtas maiņas. Mogo grupa kopumā ir izsniegusi kredītus 405 miljonu eiro apmērā.

“Mogo Baltkrievija uzsāka darbību 2018. gadā, un šajā laika posmā uzņēmums ir uzrādījis iespaidīgu, bet ilgtspējīgu un rentablu izaugsmi, kas jau atkal pierāda sekmīgo Mogo grupas stratēģiju ieiešanai jaunos tirgos. Tādēļ tika pieņemts lēmums pievienot Mogo Baltkrievija kā aizdevumu izsniedzēju, un uzņēmuma panākumos dalīties ar Mintos investoriem. Ceru, ka investori novērtēs mūsu kredītportfeļa spēcīgo, bet ilgtspējīgo izaugsmi, kā arī Mogo Baltkrievija maksājumu disciplīnu un Mogo Finance grupas garantiju, un Fitch B- (Stable outlook) reitingu. Ņemot vērā visu iepriekš minēto, esmu pārliecināts, ka šī būs daudzpusīgi izdevīga sadarbība visām iesaistītajām pusēm,” komentē Mogo Baltkrievija vadītājs Ivans Lagutins. 

Mogo Baltkrievija kredīti Mintos aizdevumu tirgū

Baltkrievijā izsniegtie Mogo kredīti Mintos tiek izvietoti eiro (EUR), un tie ir diapazonā no 50 EUR līdz 15 000 EURar atmaksas termiņu no 1 līdz 84 mēnešiem. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 12% gadā. 

Mogo grupa savā bilancē paturēs 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā kredīta, lai saskaņotu savas un mūsu investoru intereses. Turklāt visiem Baltkrievijā izsniegtajiem Mogo Baltkrievija kredītiem tiek nodrošināta atpirkšanas garantija, kas paredz kredīta atpirkšanu, ja tā atmaksa kavējas 60 vai vairāk dienas.

Ņemot vērā Mogo grupas ilgtermiņā uzrādītos stabilos finanšu rādītājus un faktu, ka Mogo Finance garantē visu savu uzņēmumu saistību izpildi, Mintos visiem Mogo grupas uzņēmumiem ir piešķīris A reitingu. Pēc 2019. gada 30. jūnija datiem Mogo grupas neto kredītportfelis bija vairāk nekā 160 miljoni eiro. Laika posmā no 2018. gada decembra līdz 2019. gada jūnija beigām Mogo grupas klientu bāze palielinājās par iespaidīgiem 53,8%. Daži no Mogo grupas un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Lai iegūtu pieeju Mogo Baltkrievija kredītiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Mogo Baltkrievija, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Mogo Baltkrievija, tiks piesaistīts attiecīgam Mogo Baltkrievija izsniegtam kredītam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmanto šo lielisko iespēju diversificēt savu investīciju portfeli, un investē Baltkrievijā izsniegtos kredītos ar “A” Mintos reitingu! Ja Tu izmanto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner