Mogo grupa piedāvā investēt Albānijā izsniegtos auto kredītos

Mogo grupa atkal paplašina savu piedāvājumu, pievienojot 11. valsti – Albāniju. Tagad Tu vari investēt vēl plašākā auto kredītu klāstā un iegūt pieeju jaunattīstības ekonomikai. 

Kopš Mogo Albania dibināšanas 2017. gadā, tas ir izsniedzis kredītus 7,5 miljonu eiro apmērā, un saskaņā ar 2019. gada 30. novembra datiem uzņēmuma neto portfelis ir 4,6 miljoni eiro. Mogo Albania darbojas augošā tirgū un ir pierādījis savu iespaidīgo potenciālu kļūt par ļoti ienesīgu un ilgtspējīgu biznesu.

Pēc Pasaules Bankas¹ datiem, Albānija no Eiropas valsts ar zemiem ienākumiem ir kļuvusi par valsti ar vidēji augstiem ienākumiem². Valstī tiek īstenotas svarīgas reformas, lai atdzīvinātu izaugsmi un sekmētu darba vietu izveidi, vienlaikus virzoties uz priekšu Eiropas Savienības integrācijas programmā.

Mogo Albania Mintos aizdevumu tirgū

Albānijā izsniegtie Mogo kredīti Mintos tiek izvietoti eiro (EUR) valūtā, un tie ir diapazonā no 500 EUR līdz 10 000 EUR ar atmaksas termiņu no 1 līdz 84 mēnešiem. Mintos investori var sagaidīt neto peļņu līdz 12% gadā. Lai saskaņotu savas un Mintos investoru intereses, Mogo grupa savā bilancē paturēs 5% no visiem Mintos izvietotajiem kredītiem.

Visiem Albānijā izsniegtajiem Mogo kredītiem ir atpirkšanas garantija un “A” Mintos reitings. Turklāt Fitch Rating ir piešķīris Mogo “B-” novērtējumu. Abu reitingu pamatā ir Mogo grupas ilgstoši stabilais finanšu sniegums un fakts, ka Mogo Finance garantē visu tā struktūrvienību saistības.

  1. gada 30. septembrī Mogo grupas neto kredītportfelis visās darbības jomās kopumā sastādīja vairāk nekā 183 miljonus eiro.

Lai iegūtu pieeju Mogo Albania kredītiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Mogo Albania, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Mogo Albania, tiks piesaistīts attiecīgam Mogo Albania SHA izsniegtam kredītam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumos un cesijas līgumā. Daži no Mogo grupas un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Lai diversificētu savu investīciju portfeli un investētu Albānijā izsniegtos kredītos ar “A” Mintos reitingu, atceries atjaunināt sava Auto Invest iestatījumus.

1Pasaules bankas Albānijas momentuzņēmums

2Albānijas ekonomikas pārskats

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner