Mogo grupa piedāvā investēt auto kredītos no Kazahstānas

Mogo grupa paplašina savu Mintos aizdevumu tirgū pārstāvēto valstu klāstu, pievienojot Kazahstānu! Mogo Kazakhstan piedāvā lielisku iespēju gūt neto peļņu līdz 12% no eiro (EUR) izvietotiem kredītiem un līdz 18% no kredītiem Kazahstānas tengēs (KZT). 

Kazahstāna ir līdz šim lielākā valsts pēc platības, kurā darbojas Mogo Finance. Valsti raksturo ievērojami dabas resursi, mūsdienīgas likumdošanas reformas un stratēģiski izdevīga atrašanās vieta. Pašlaik vairāk nekā 93% no transportlīdzekļu iegādes un pārdošanas darījumiem valstī notiek lietoto auto tirgū. Tas ir nodrošinājis labvēlīgus apstākļus, lai Mogo Kazakhstan varētu ieiet šajā tirgū un nepārtraukti palielināt savu kredītportfeli.

Mogo Kazakhstan darbību uzsāka 2019. gada janvārī, un ar 2019. gada 31. decembri Mogo Kazakhstan neto portfelis sasniedza 5 miljonus EUR (2 miljardi KZT), aktīvo klientu skaits bija 1564, un tas bija izsniedzis kredītus 7,1 miljona EUR apmērā. Savukārt Mogo grupas neto kredītportfelis 2019. gada 31. decembrī bija vairāk nekā 190 miljoni EUR.

Mogo Kazakhstan Mintos aizdevumu tirgū

AS Mogo Kazakhstan izsniegtie kredīti Mintos tiek izvietoti EUR un KZT, un tie ir diapazonā no 714 EUR līdz 16 666 EUR (300 000 KZT – 7 000 000 KZT) ar atmaksas termiņu no 3 līdz 84 mēnešiem. Investori var sagaidīt neto peļņu līdz 12% (EUR kredītiem) un līdz 18% (KZT kredītiem). Lai saskaņotu savas un Mintos investoru intereses, Mogo grupa savā bilancē paturēs 5% no visiem Mintos izvietotajiem kredītiem.

Visiem Kazahstānā izsniegtajiem Mogo kredītiem ir atpirkšanas garantija un “A” Mintos reitings. Turklāt Fitch Rating ir piešķīris Mogo “B-” novērtējumu. Abu reitingu pamatā ir Mogo grupas ilgstoši stabilais finanšu sniegums un fakts, ka Mogo Finance garantē visu tā struktūrvienību saistības.

Lai iegūtu pieeju Mogo Kazakhstan kredītiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Mogo Kazakhstan, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Mogo Kazakhstan, tiks piesaistīts attiecīgam TOO Mogo Kazakhstan izsniegtam kredītam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumos un cesijas līgumā. Daži no Mogo grupas un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Kopš Mogo Kazakhstan dibināšanas 2019. gada janvārī, tas savā darbībā ir izmantojis Mogo grupas labāko praksi un procesus, papildinot tos ar vietēji pieejamām un pielāgotām IT, drošības un mārketinga funkcijām. Uzņēmumam ir trīs drošības / ieņēmumu / kredītspējas pārbaužu līmeņi, kas samazina ārējas un iekšējas krāpšanas vai noteikumu pārkāpumu gadījumus. Kazahstāna izceļas ar saviem IT centriem un mārketinga spēkiem.

“Mogo Kazakhstan tika izveidots 2019. gada janvārī, un ātri kļuva par vienu no pievilcīgākajām vietām, kur vērsties situācijā, kad nepieciešams finansējums auto iegādei. Uzņēmumam ir spēcīga pieredzējušu risku parakstītāju un parādu piedziņas speciālistu komanda, kas pastāvīgi pilnveido maksājumu disciplīnu un uzņēmuma darbību padara raitu un izdevīgu. Uzskatu, ka mūsu profesionālā pārdošanas un mārketinga komanda sadarbībā ar spēcīgo aizmugursistēmas komandu ir svarīgi priekšnosacījumi ilgtspējīgai un kvalitatīvai portfeļa izaugsmei. Esmu gandarīts, ka Mogo Kazakhstan tagad piedāvās savus aizdevumus Mintos investoriem, un šī jaunā iespēja būs izdevīga visām iesaistītajām pusēm,” komentē Azamat Seitbekov, Mogo Kazakhstan vadītājs.

Klikšķini šeit, lai pirmreizējā tirgū atlasītu Mogo Kazahstānā izsniegtos kredītus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner