Mogo ir emitējis obligācijas 50 miljonu eiro apmērā

Mintos ar prieku paziņo, ka 2018. gada 25. jūnijā Mogo grupa emitēja obligācijas 50 miljonu eiro apmērā ar gada procentu likmi 9,50% (ISIN XS1831877755). Obligāciju norēķins ir paredzēts 2018. gada 11. jūlijā. Tajā pašā datumā obligācijas ar nominālvērtību 1000 EUR būs pieejamas Frankfurtes fondu biržas sekundārajā tirgū (Frankfurtes fondu biržas atvērtajā tirgū) privātiem investoriem.

Obligāciju daudzums un kupona likme ir nozīmīgs sasniegums Mogo. Tas demonstrē grupas izaugsmi un briedumu, un norāda uz Mogo spēju izsniegt un apkalpot aizdevumus lielā mērogā. Turklāt tas parāda, ka uzņēmumu atzīst institucionālie investori visā Eiropā. Obligāciju emisija tika pabeigta nepilnas nedēļas laikā, un to pieprasījums ievērojami pārsniedza piedāvājumu. Ienākumi no obligāciju pārdošanas palīdzēs Mogo turpināt izaugsmi Eiropā, diversificēt tā finansējuma avotus, un samazināt vidējās svērtās aizņemšanās izmaksas.

Daļu no obligāciju ienākumiem Mogo izmantos, lai pārfinansētu daļu no sava kredītportfeļa Mintos aizdevumu tirgū. No 2018. gada 11. jūlija Mogo apsver atpirkt aizdevumus no Mintos investoriem, izmantojot savu cesijas līgumā noteikto pirkšanas iespēju. Pašlaik Mogo izsniegto aizdevumu atlikums Mintos ir aptuveni 85 miljoni EUR. Mogo neto aizdevumu portfeļa summa ir vairāk nekā 120 miljoni EUR. Tuvākajās dienās mēs Tev sniegsim plašāku informāciju par gaidāmo aizdevumu atpirkšanu.

Mintos piedāvā elastīgu un mērogojamu finansēšanas modeli, un Mogo turpinās finansēt nozīmīgu daļu no tā aizdevumiem caur Mintos. Kopš sadarbības uzsākšanas ar aizdevumu tirgu, Mogo ir sekmīgi izmantojis Mintos, lai palielinātu tā kredītportfeli, vienlaikus piedāvājot investoriem iespēju investēt tā aizdevumos un gūt pievilcīgu peļņu. Investori šo iespēju varēs izmantot arī turpmāk visām valstīm, kas šobrīd ir pieejamas Mintos, turklāt uzņēmums nākotnē plāno piedāvāt jaunās valstīs izsniegtus aizdevumus.

Mogo patlaban darbojas Albānijā, Baltkrievijā, Bulgārijā, Igaunijā, Gruzijā, Latvijā, Lietuvā, Moldovā, Polijā un Rumānijā.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner