Mogo Latvia uzsāk obligāciju publisko piedāvājumu

Mogo Latvia šodien uzsāka obligāciju publisko piedāvājumu, kas ilgs no 2021. gada 12. februāra līdz 25. februārim. Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir apstiprinājusi Mogo Latvia 30 miljonu eiro obligāciju programmas pamatprospektu.

Mogo Latvia Baltijas kapitāla tirgū ir pārstāvēts jau kopš 2014. gada. Divus gadus pēc dibināšanas Mogo noslēdza parāda vērtspapīru emisiju 20 miljonu eiro apmērā, kas tika iekļauta Baltijas regulētajā tirgū. Patlaban Baltijas kapitāla tirgū Mogo ir pārstāvēts ar divām obligāciju emisijām kopumā 30 miljonu eiro apmērā. Šīs emisijas mērķis ir refinansēt pašreizējās obligācijas.

Plašāka informācija ir pieejama Mogo Finance tīmekļvietnē

Par Mogo grupu

2012. gadā Latvijā dibinātā Mogo grupa Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Šajā laikā Mogo grupas klātbūtne aizdevumu tirgū ir ievērojami palielinājusies, un šobrīd uzņēmums Mintos platformā izvieto 14 valstīs izsniegtus kredītus, pārstāvot Baltijas valstis, kā arī Centrālo, Austrumu un Dienvidaustrumu Eiropu. Uzņēmums darbojas arī Tuvajos Austrumos, Kaukāzā, Centrālāzijā un Austrumāfrikā. Līdz šim Mogo ir izsniedzis nodrošinātus kredītus vairāk nekā 585 miljonus eiro apmērā, un tā neto kredītu un lietoto automašīnu nomas portfelis pārsniedz 192 miljonus eiro.

Daži Mogo grupas un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner