Mogo paplašinās aizdevumu piedāvājumu bez atpirkšanas garantijas un mainīs investīciju struktūru jauniem Moldovā izsniegtiem aizdevumiem

Sākot no 2020. gada 10. jūnija, visi jaunie aizdevumi, ko Mogo Moldova izvietos Mintos tirgū, būs ar mainītu, tiešo investīciju struktūru. Lai gan daļai no jaunizveidotajiem aizdevumiem būs atpirkšanas garantija, Mogo seko arī iepriekš paziņotajam aizdevumu piedāvājumam bez atpirkšanas garantijas un potenciāli lielākai peļņai Gruzijā un citās valstīs. Pēc tam, kad šiem aizdevumiem radīsies pieprasījums no Mintos investoriem, Mogo turpinās piedāvāt aizdevumus bez atpirkšanas garantijas arī jauniem Moldovā izsniegtiem aizdevumiem.

Ar aizdevumiem bez atpirkšanas garantijas, investori var gūt potenciāli lielāku ienesību un pielāgot savu portfeli atbilstoši aizdevuma riska kategorijām, kas balstītas uz aizdevēja iekšējiem vērtēšanas modeļiem.

Visi esošie Moldovā izsniegtie Mogo aizdevumi, kas tika piešķirti Mintos līdz 2020. gada 10. jūnijam, turpinās amortizēt, izmantojot veco investīciju struktūru. Struktūras maiņa ir nepieciešama, lai varētu piedāvāt gan aizdevumus ar atpirkšanas garantiju, gan bez tās. Tā rezultātā Mintos investori tagad varēs tieši pirkt prasījuma tiesības pret gala aizņēmēju par jauniem Moldovā izsniegtiem Mogo aizdevumiem.

Plašāka informācija par tiešajām un netiešajām struktūrām ir pieejama mūsu Biežāk uzdoto jautājumu lapā.

Investīciju preferenču pielāgošana

Ja vēlaties turpināt investēt visos Moldovā izsniegtajos Mogo aizdevumos, nav jāveic nekādas darbības. Pašreizējās Auto Invest funkcijas paliks spēkā arī ar jauno struktūru.

Ja vēlaties izvairīties no investēšanas jaunos Moldovā izsniegtajos Mogo aizdevumos vai tikai aizdevumos bez atpirkšanas garantijas, lūdzu, pielāgojiet savus Auto Invest iestatījumus.

Par Mogo grupu

Mogo grupa tika izveidota 2012. gadā Latvijā, un Mintos tirgum tā pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Kopš tā laika Mogo grupas klātbūtne aizdevumu tirgū ir ievērojami palielinājusies, un šobrīd Mintos tiek izvietoti kredīti no Bulgārijas, Igaunijas, Gruzijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Moldovas, Armēnijas, Baltkrievijas un Albānijas. Kopš 2019. gada decembra, Mogo grupas neto kredītportfelis visās tās darbības jomās bija 189 miljoni eiro.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner