Mogo piedāvā investēt Bulgārijā izsniegtos aizdevumos

Nebanku auto aizdevumu izsniedzējs Mogo turpina paplašināt savu piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū, pievienojot Bulgārijā izsniegtus auto aizdevumus. Rumānija ir sestais Mogo grupas tirgus, kas tiek pārstāvēts Mintos.

Mogo ir viens no lielākajiem aizdevumu izsniedzējiem Mintos aizdevumu tirgū. Uzņēmums pievienojās Mintos 2015. gada martā, un kopš tā laika, izmantojot aizdevumu tirgu, ir tikuši finansēti auto aizdevumi 56 miljonu eiro apmērā. Līdz šim Mogo aizdevumiem vidējā neto gada peļņa ir bijusi virs 12%.

Jaunie Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Mogo aizdevumi būs EUR 500 līdz EUR 10 000 apmērā ar atmaksas termiņu līdz 72 mēnešiem. Gada neto peļņa investoriem būs robežās no 8% līdz 14%.

Tiks piedāvāti aizdevumi ar un bez atpirkšanas garantijas. Apstiprinājuma vēstulē Mogo grupa ir apņēmusies sniegt papildu finansējumu Mogo Bulgārijā, ja tāds būs nepieciešams saistību izpildei pret investoriem.

Vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma Mogo paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Kopš Mogo grupas dibināšanas 2012. gadā uzņēmums aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 300 miljonus eiro, un tas ir reģionā lielākais nebanku auto kredītdevējs, kas darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Gruzijā, Polijā, Bulgārijā un Rumānijā. Savu darbību Bulgārijā Mogo uzsāka 2017. gada martā. Līdz šim Mogo Bulgārijā izsniedzis aizdevumus 1,5 miljonu eiro apmērā.

Vidusmēra Mogo klients ir ekonomiski aktīvs cilvēks ar stabiliem ienākumiem, kuram ikdienas dzīvē svarīgs ir komforts, mobilitāte un laiks.

Pēc 2017. gada jūnija datiem Mogo grupas kopējais neto aizdevumu portfelis bija 80 miljoni eiro. Grupas kapitāls ir 12 miljoni eiro, savukārt tā aktīvi sastāda 90 miljonus eiro. Mogo grupa ir uzrādījusi pastāvīgu rentabilitāti, un pagājušajā gadā uzņēmuma neto peļņa bija seši miljoni eiro. Šogad uzņēmums prognozē neto peļņu 10 miljonu eiro apmērā. Mogo grupas finanšu pārskatu revīziju veic PwC.

Mogo grupā šobrīd strādā vairāk nekā 200 cilvēki, savukārt aktīvo klientu skaits pārsniedz 35 000. Vairāk informācijas par Mogo grupas darbību Tu vari uzzināt šajā prezentācijā.

Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Bulgārijā izsniegtos Mogo aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner