Mogo tagad piedāvā investīciju iespējas Gruzijā

Mogo tagad piedāvā vēl vairāk investīciju iespēju Mintos aizdevumu tirgū, jo tam ir pievienojies Mogo Georgia. Mogo ir lielākais nebanku auto aizdevumu izsniedzējs Baltijas reģionā, un Mogo Georgia ir nebanku auto aizdevumu tirgus līderis Gruzijā. Tagad Tu vari investēt tā Gruzijā izsniegtos nodrošinātos auto aizdevumos, kas Mintos aizdevumu tirgū ir izvietoti eiro (EUR) un Gruzijas laros (GEL).

2012. gadā izveidotā Mogo biznesa modeļa pamatā ir ātra klientu apkalpošana un atvērta komunikācija. Tas uzņēmumam ir ļāvis iegūt vairāk nekā 40 000 klientu visā pasaulē. Mogo galvenais birojs atrodas Latvijā, un tas darbojas arī Albānijā, Armēnijā, Bulgārijā, Igaunijā, Gruzijā, Lietuvā, Moldovā, Polijā un Rumānijā.

Mogo Gruzijā izsniegtie auto aizdevumi ir aptuveni EUR 1500 un GEL 4500 lieli, un to atmaksas termiņš parasti ir 33 mēneši. No uzņēmuma EUR valūtā izvietotajiem aizdevumiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 14% gadā, savukārt no GEL aizdevumiem tā būs līdz pat 18%.

Lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumos, Mogo 5% no katra aizdevuma paturēs savā bilancē. Visi Gruzijā izsniegtie Mogo aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Daži no Mogo kapitāla investoriem ir arī Mintos kapitāla investori.

Mogo Georgia tika nodibināts 2014. gada jūnijā, un kopš tā laika ir izsniedzis 35 781 aizdevumu vairāk nekā 55.7 miljonu eiro apmērā. Uzņēmums Gruzijas iedzīvotājiem piedāvā auto aizdevumus ar atmaksas termiņu līdz 72 mēnešiem, un aizņēmēji aizdevumu var saņemt pieteikuma aizpildīšanas dienā.

Vidusmēra Mogo Georgia aizņēmējs ir 32 gadus vecs vīrietis. Viņam ir regulāri ienākumi, un viņš vēršas pie Mogo, jo grib saņemt vienkāršu, ātru un ērtu apkalpošanu. Lai gan saņemt aizdevumu no bankas Gruzijā ir lētāk, tās pieprasa daudz dokumentu un līdzekļu saņemšana var aizņemt ilgu laiku. Turklāt bankas izvairās piedāvāt finansējumu lietotiem auto un šos aizdevumus piešķir tikai saviem ilgtermiņa klientiem. Tāpēc Mogo ir ātrākais veids, kā iegādāties auto ar minimālu pirmo iemaksu, kā arī ātri saņemt aizdevumu, savu auto izmantojot kā ķīlu.

Mogo sadarbību ar Mintos uzsāka 2015. gadā, un, izmantojot aizdevumu tirgu, tā aizdevumos ir tikuši investēti aptuveni 132 miljoni eiro. Papildus Gruzijā izsniegtajiem aizdevumiem Mogo Mintos aizdevumu tirgū piedāvā iespēju investēt arī Bulgārijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā un Rumānijā izsniegtos aizdevumos, kā arī Latvijā izsniegtos nenodrošinātos patēriņa kredītos. Šīs investīciju iespējas tagad ir pieejamas četrās valūtās: EUR, Lielbritānijas mārciņās (GBP), GEL un Polijas zlotos (PLN).

Nepalaid garām lielisko iespēju investēt Mogo Georgia aizdevumos un iegūt neto peļņu līdz 18% gadā! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un gribi investēt jaunajos aizdevumos, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

Dalies: