Mogo tagad piedāvā investīciju iespējas patēriņa kredītos

Ir paplašināts investīciju iespēju klāsts Mogo aizdevumos – pirmo reizi Mintos aizdevumu tirgū nebanku auto aizdevumu izsniedzējs investīcijām piedāvā Latvijā izsniegtus nenodrošinātus patēriņa kredītus. Tie papildinās Mogo piedāvāto aizdevumu klāstu, kurā līdz šim ietilpa Bulgārijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā un Rumānijā izsniegti auto aizdevumi.

Mogo tika izveidots 2012. gadā Latvijā, un tas ir reģionā lielākais nebanku auto aizdevumu izsniedzējs. 2017. gada oktobrī Mogo uzsāka arī patēriņa kredītu izsniegšanu Latvijas iedzīvotājiem, un pēc 2018. gada 28. februāra datiem tas klientiem aizdevumos ir izsniedzos 1.8 miljonus eiro. Ārpus Latvijas uzņēmums ir izvērsis darbību arī Albānijā, Armēnijā, Bulgārijā, Igaunijā, Gruzijā, Lietuvā, Moldovā, Polijā un Rumānijā. Mogo lepojas ar ātru klientu apkalpošanu un atvērtu komunikāciju, kas veicina ilgtermiņa attiecību izveidi ar klientiem. Tas uzņēmumam ir ļāvis iegūt vairāk nekā 40 000 klientu visā pasaulē.

Mintos izvietotie Mogo Latvijā izsniegtie patēriņa kredīti ir vidēji EUR 400 lieli. Vidējais atmaksas termiņš ir 24 mēneši, un aizņēmēji kredītu atmaksā, veicot ikmēneša maksājumus. Tu vari sagaidīt vidējo neto peļņu līdz pat 14% gadā.

Lai saglabātu savu līdzdalību aizdevum, Mogo 5% no katra aizdevuma paturēs savā bilancē. Visi uzņēmuma Latvijā izsniegtie patēriņa kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju – aizdevumi, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, tiks atpirkti.

Latvija ir uzņēmuma lielākais un ienesīgākais tirgus. Pēc 2017. gada 31. decembra datiem Mogo Latvija neto aizdevumu portfelis sasniedza 30.6 miljonus eiro, kas ir par 22% vairāk nekā 2016. gada 31. decembrī. 2017. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13.7 miljoni eiro. Kopš darbības uzsākšanas Mogo ir izsniedzis vairāk nekā 33 000 aizdevumu 86 miljonu eiro apmērā.

Vidusmēra Mogo aizņēmējs ir 26 līdz 35 gadus vecs. Kredīts parasti tiek izmantots neparedzētu izdevumu segšanai, piemēram, mājokļa remontdarbiem. Klientu atsauksmes liecina, ka viņi novērtē to, cik ērti un ātri var pieteikties Mogo aizdevumam.

Pēc 2017. gada 31. decembra datiem Mogo grupas neto aizdevumu portfelis bija vairāk nekā 100 miljoni eiro, kas ir par 50% vairāk nekā 2016. gada 31. decembrī. 2017. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 miljoni eiro. Kopš darbības uzsākšanas Mogo grupa ir izsniegusi vairāk nekā 91 000 aizdevumu 250 miljonu eiro apmērā.

Mogo pievienojās Mintos aizdevumu tirgum 2015. gadā, un investori tā aizdevumos ir investējuši vairāk nekā 105 miljonus eiro. Mogo ir viens no lielākajiem aizdevumu izsniedzējiem Mintos, ņemot vērā kopējo investīciju apjomu tā aizdevumos. Patlaban uzņēmums investīcijām piedāvā auto un patēriņa kredītus trīs valūtās: eiro, Lielbritānijas mārciņās un Polijas zlotos.

Gūsti labumu no šīs lieliskās iespējas investēt Mogo patēriņa kredītos Mintos aizdevumu tirgū! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner