Moneda, pirmais aizdevumu izsniedzējs no Bosnijas un Hercegovinas Republikas, pievienojas Mintos

Ar prieku informējam, ka Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies vēl viens aizdevumu izsniedzējs – Moneda! Bosnijas un Hercegovinas Republikas mikrokreditēšanas uzņēmums Tev piedāvā investēt eiro (EUR) valūtā izvietotos kredītos ar procentu likmi līdz 16%. 

Moneda ir finanšu uzņēmums, kas izmanto inovatīvas un modernas tehnoloģijas, lai privātpersonām piedāvātu ātrus un vienkāršus mikrofinansēšanas risinājumus. Uzņēmums ir saņēmis Serbu Republikas banku aģentūras licenci, un tas darbojas saskaņā ar Serbu Republikas likumu par mikrokredītu organizācijām.

Kopš darbības uzsākšanas 2019. gada maijā, Moneda ir piesaistījis 9500 jaunu klientu, no kuriem 6500 ir ņēmuši kredītu atkārtoti. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 40 darbinieku, un tam ir septiņas filiāles sešās pilsētās. Moneda kredītos ir izsniedzis jau vairāk nekā 2,1 miljonu eiro, un vidējais kredīta apmērs ir 132 eiro.

“Ar vietējo ekspertu un komandas, kas pieņem uz datiem balstītus lēmumus, palīdzību Moneda mērķis ir kļūt par finanšu tehnoloģiju inovāciju līderi vietējā finanšu tirgū, cieši sadarbojoties ar regulatoru un likumdevējiem. Mūsu vīzija ir izveidot jaunu tirgus segmentu un izpildīt visas klientu aizņemšanās vajadzības ērtākajā un vienkāršākajā veidā, nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu, kas ir īpaši pielāgota mūsu klientu prasībām. To darot, mēs saskatām ievērojamu iespēju sadarboties ar tādu partneri kā Mintos,” komentē Kerim Karasalihovic, Moneda vadītājs.

Moneda Mintos aizdevumu tirgū

Moneda ir saņēmis “C+” Mintos reitingu. Investori var sagaidīt peļņu līdz 16% gadā. Uzņēmuma līdzdalība aizdevumos ir 10%. Kredīti ir diapazonā no 25 EUR līdz 200 EUR, un to atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām.

Moneda kredītus izsniedz 23 līdz 70 gadus veciem klientiem, kuriem ir derīga ID karte, strādājošs mobilais telefons un nav sliktu precedentu kredītvēstures datubāzē. Visi potenciālie Moneda klienti iziet padziļinātas uzticamības, finanšu un AML pārbaudes. Klientiem, kuri vēlas atkārtoti saņemt Moneda kredītu, tiek piemēroti ne tikai atbilstības kritēriji, bet tiek izvērtēti arī viņu iepriekšējā kredīta atmaksas rādītāji, un labas kredītvēstures un atmaksas disciplīnas gadījumā kredīta limiti tiek palielināti.

Lai iegūtu pieeju Moneda kredītiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Moneda, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Moneda, tiks piesaistīts attiecīgam Moneda izsniegtam kredītam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un pārredzamu biznesa praksi, Moneda mērķis ir palielināt kredītu pieejamību, kā arī piedāvāt vienkāršus un ātrus risinājumus īstermiņa likviditātes vajadzībām Bosnijas un Hercegovinas Republikas pilsoņiem.

 

Klikšķini šeit, lai apskatītu pirmreizējā tirgū pieejamos Moneda kredītus.

Ja Tu izmanto Auto Invest, atceries atjaunināt sava portfeļa iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner