Monego, finanční instituce z Kosova, jež zavádí nové trendy, se připojuje na Mintos

Jsme potěšeni, že Vám dnes můžeme představit Vaši novou možnost, kam investovat a kde vydělat čistý roční výnos až 13 %. Vše díky spotřebitelským půjčkám poskytnutých společností Monego, jednou z nejrychleji rostoucích finančních institucí v Kosovské republice!

Monego je finanční instituce, která začala podnikat v květnu 2018, a je licencována a regulována Centrální bankou Kosovské republiky. Společnost nabízí rychlé a bezproblémové řešení micro financování, aby vyhověla potřebám zákazníků vyřešit svoji likviditu. Během prvních osmi měsíců svého podnikání se společnost Monego stala lídrem a tvůrcem nových trendů v rychle rostoucím odvětví financování v Kosovu. Vše díky využívání inovativních technologií.

Monego na platformě Mintos

Monego byla první instituce, která nabízela online půjčky a automatický hodnotící systém v Kosovské republice. To jí umožnilo poskytnout v roce 2018 největší množství půjček. Na platformě Mintos bude ze začátku nabízet krátkodobé půjčky s jedinou splátkou. Brzy také začne nabízet půjčky se splátkami.

Na platformě Mintos můžete již nyní investovat do krátkodobých půjček od společnosti Monego poskytnutých v Kosovu ve výši od 20 do 300 EUR s dobou splácení až 30 dní. Půjčky se splátkami, které bude společnost Monego také na tržišti brzy nabízet, budou s dobou splácení až 12 měsíců a výše půjčky bude až 1 000 EUR. Monego je spřízněná osoba se společností Mintos.

Všechny půjčky poskytnuté společností Monego budou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení. To znamená, že pokud bude půjčka v prodlení déle jak 60 dní, tak poskytovatel půjčku odkoupí zpět. Dále si společnost ponechá na své rozvaze, jako tzv. kůži ve hře, 15 % z každé půjčky umístěné na tržiště.

„Zavádění inovací v Kosovu“

„Máme v záměru způsobit převrat finančního odvětví v Kosovu zavedením nových inovací, přátelského prostředí a vše zahrnující finanční služby uvést do nových výšin. Náš průkopnický produkt obsahuje automatické hodnocení klientů a navíc, aby zákazník obdržel půjčku, tak potřebuje pouze průkaz totožnosti. Dále se snažíme o vysoké standardy zákaznických služeb a nabízíme širokou síť poboček, které jsou přítomny ve všech hlavních městech Kosova. Také nabízíme naše služby kompletně online,“ říká Egzon Halili, CEO společnosti Monego.

Aby se společnost Monego stala lídrem trhu v poskytování vhodného řešení financování, tak vybudovala síť 11 poboček napříč Kosovskou republikou s plánem ji nadále rozšířit v roce 2019. Každá pobočka má standardizovaný vzhled a stejné servisní kvality, což činí Monego vhodnou alternativou pro všechny, kdo mají potřebu rychlého financování. Průměrně je nový klient obsloužen za méně než 15 minut.

Během prvních 8 měsíců fungování společnost Monego poskytla 60 000 půjček v hodnotě více než 8,5 milionů EUR. Na konci prosince 2018 bylo netto úvěrové portfolio společnosti Monego 4,1 milionu EUR. Default první platby 30 dní (FDP30) se snížil na méně než 8 %, jelikož společnost neustále zkoumá inovativní způsoby, jak růst svůj business, poskytovat lepší služby a více přizpůsobit kvalitu svých služeb, včetně zavádění většího množství produktů, jednodušší žádosti o půjčku a vhodných možností splácení.

Investování do půjček poskytnutých lídrem trhu nebylo nikdy jednodušší! Nepromarněte tuto skvělou investiční příležitost a investujte do půjček z Kosova od společnosti Monego. Pamatujte, že pokud používáte Auto Invest, je potřeba náležitě aktualizovali Vaše nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner