Monego, instytucja finansowa wyznaczająca trendy w Kosowie, właśnie dołączyła do platformy Mintos

Miło jest nam poinformować, że możesz uzyskać roczne stopy zwrotu netto w wysokości do 13% inwestując w pożyczki konsumenckie udzielane przez firmę Monego –  jedną z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Republice Kosowa!

Monego jest spółką z sektora finansowego, która rozpoczęła działalność w maju 2018 roku. Firma podlega regulacjom i posiada licencję Banku Centralnego Republiki Kosowa. Monego oferuje szybkie oraz dostępne rozwiązania z zakresu mikrofinansowania, które mają na celu zaspokojenie potrzeb wynikających z niedoborów płynnościowych osób fizycznych. W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy od rozpoczęcia działalności, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii, Monego stała się liderem branży, firmą, która wyznacza kierunki rozwoju w szybko rozwijającym się sektorze pożyczkowym w Kosowie.

Monego na platformie Mintos

Firma Monego była pierwszą w Kosowie instytucją oferującą pożyczki online oraz stosującą automatyczny scoring, co na koniec 2018 roku pozwoliło jej stać się firmą o największej liczbie pożyczek udzielonych w tym kraju. Początkowo firma pożyczkowa Monego będzie oferować na platformie Mintos możliwość inwestycji w krótkoterminowe pożyczki z jednorazową spłatą, a w niedalekiej przyszłości rozszerzy swoją ofertę o pożyczki ratalne.

Już teraz możesz inwestować w krótkoterminowe pożyczki udzielane przez Monego w Kosowie, których wysokość wynosi od 20 do 300 EUR, a okres spłaty do 30 dni. Pożyczki ratalne, które firma Monego będzie oferować na rynku Mintos w przyszłości, będą mieć termin spłaty do 12 miesięcy, a ich wysokość nie przekroczy 1 000 EUR. Firma Monego jest spółką powiązaną z Mintos.

Wszystkie pożyczki udostępniane przez Monego na platformie Mintos posiadają zabezpieczenie w postaci gwarancji wykupu. Oznacza to, że w przypadku, gdy zaległość w spłacie pożyczki wyniesie 60 dni lub więcej, pożyczkodawca dokona jej wykupu. Ponadto firma Monego zachowa 15-proc. udział w każdej pożyczce wprowadzanej na rynek Mintos.

„Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w Kosowie”

„Zamierzamy zrewolucjonizować sektor finansowy w Kosowie poprzez wprowadzanie innowacji, przyjaznej oferty i integracji finansowej na nowe, wyższe poziomy. Nasze pionierskie rozwiązania obejmują, m.in. automatyczny scoring klientów oraz prosty proces udzielania pożyczek – wystarczy, że klient okaże dokument tożsamości. Ponadto staramy się zapewniać wysokie standardy obsługi klienta dzięki rozległej sieci placówek, która obejmuje wszystkie główne miasta Kosowa oraz dzięki usługom oferowanym całkowicie w trybie online” – powiedział Prezes Monego Egzon Halili.

Aby stać się liderem oferującym dogodne rozwiązania pożyczkowe, firma Monego rozwinęła sieć 11 placówek w całym Kosowie oraz planuje dalszy rozwój swojej sieci w 2019 roku. Placówki Monego mają ujednolicony wystrój, jednolite są też standardy obsługi klienta, dzięki czemu firma umożliwia zaspokajanie bieżących potrzeb finansowych w dogodny i szybki sposób. Czas obsługi nowego klienta wynosi średnio mniej niż 15 minut.

W ciągu pierwszych ośmiu miesięcy od rozpoczęcia działalności firma Monego udzieliła ponad 60 000 pożyczek na łączną kwotę ponad 8,5 mln EUR. Na koniec grudnia 2018 roku portfel pożyczek netto firmy Monego wynosił 4,1 mln EUR, a wskaźnik braku spłaty pierwszej raty w ciągu 30 dni (First Payment Default (FPD30)) spadł poniżej 8%. Firma nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania, które sprzyjają rozwojowi jej działalności, oferując tym samym lepsze i bardziej zindywidualizowane usługi, w tym większą ofertę produktów, uproszczony proces wnioskowania o udzielenie pożyczki oraz dogodne możliwości spłaty.

Inwestowanie w pożyczki udzielone przez lidera rynku nigdy nie było łatwiejsze! Nie przegap tej okazji do zainwestowania w pożyczki Monego z Kosowa, a jeśli korzystasz z narzędzia Auto Invest, pamiętaj, by dokonać aktualizacji swoich ustawień.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner