Mozipo Group sāk aizdevumu atpirkšanu Otrreizējā tirgū

Mozipo Group ir reģistrējies Mintos kā investors un atpirks savas meitas sabiedrības aizdevumus no Otrreizējā tirgus ar šādiem nosacījumiem:

• maksimālā summa: līdz 350 tūkstošiem eiro

• minimālā atlaide: 13%

• aizdevumu termiņi: visi

• aizdevumu statuss: atbilstoši grafikam un novēlotie

• valstis: Lietuva, Rumānija, Dānija

• sākotnējā atpirkšanas piedāvājuma derīgums: 04.05.2020. – 01.08.2020.

Mozipo grupas vadītāja Viktoras Milkeviciusa ziņojums

“Dārgie Mintos investori,

COVID-19 pandēmija ir bezprecedenta problēma ar ļoti smagām sociālekonomiskām sekām. Vairākās valstīs izsludināta ārkārtas situācija, ieviešot virkni stingru ierobežojošu pasākumu par privātā sektora saimniecisko darbību, darba procesu organizēšanu privātajos un valsts uzņēmumos, brīvu pārvietošanos starp valstīm u.c. Pat ja valdības nepārtraukti pieliks pūles, lai atbalstītu ekonomiku, mēs uzskatām, ka ekonomiku ietekmēs ilgstoši.

Tādējādi, reaģējot uz neizbēgamo ekonomisko krīzi, ievērojami samazinoties patērētāju finansiālajām iespējām, tika pieņemti vairāki grozījumi tiesību aktos, kas regulē nebanku finanšu iestāžu darbību, tostarp moratoriji. Mozipo grupai ir jāpieņem visas izmaiņas likumdošanā un jāturpina uzņēmuma darbība, vienlaikus pielāgojoties jauniem izaicinājumiem.

Tāpēc, reaģējot uz ieguldītāju nodomu pārdot Mozipo Group aizdevumus otrreizējā tirgū, mēs vēlamies nodrošināt papildu likviditāti, lai Mintos ieguldītāji varētu priekšlaicīgi pārdot savus aktīvus, ja viņiem tagad ir vajadzīga nauda un viņi nevar gaidīt ilgāku laiku. Tāpat, lūdzu, esiet droši, ka šāda pārpirkšana neietekmēs turpmākos maksājumus Mintos investoriem. “- Viktoras Milkevicius, CEO.

Par Mozipo grupu

Mozipo Group darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un ir iedibinājusi spēcīgu reputāciju, jo tā ir uzticama, pārredzama un atbildīga nebanku finanšu iestāde. Pašlaik “Mozipo Group” strādā Dānijā, Lietuvā, Rumānijā un Polijā, un tuvākajā laikā plāno paplašināties līdz četriem papildu tirgiem. Kopš tā sākuma Mozipo Group apkalpojusi vairāk nekā 240 000 klientu. Tipisks Mozipo klients ir 36-45 gadus vecs pilsētas iedzīvotājs ar vidējiem mēneša ienākumiem. Aizņēmumi galvenokārt tiek izmantoti ikdienas un neparedzētu izdevumu segšanai. Uzņēmums ir izsniedzis 670 000 aizdevumus vairāk nekā 140 miljonu eiro vērtībā. Mozipo Group dibināta 2007. gadā Lietuvā. Tā uzsāka darbību Rumānijā 2015. gada aprīlī, Dānijā – 2016. gada novembrī un Polijā 2018. gada

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner