Mozipo grupa piedāvā investēt Dānijā izsniegtos patēriņa kredītos

Pateicoties Mozipo grupai, investoriem Mintos tirgū turpmāk būs vēl plašākas investīciju iespējas Dānijā. Tagad Mintos aizdevumu tirgū ir pieejami Mozipo Dānijā izsniegti patēriņa kredīti eiro (EUR), un drīz tiks pievienoti aizdevumi arī Dānijas kronās.

Kopš tās dibināšanas Lietuvā vairāk nekā pirms desmit gadiem Mozipo grupa ir izveidojusi spēcīgu reputāciju. Tā ir zināma kā uzticama, pārredzama un atbildīga nebanku finanšu institūcija. Uzņēmums bija viens no pirmajiem, kas sāka piedāvāt tiešsaistes un SMS kredītu risinājumus. Mozipo grupa darbojas Lietuvā, Dānijā un Rumānija un jau tuvākajā nākotnē plāno ieiet vēl piecu valstu tirgos.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Dānijā izsniegtie Mozipo grupas aizdevumi būs robežās no EUR 65 līdz EUR 945 ar atmaksas termiņu līdz vienam gadam. Investori var sagaidīt11%-13% lielu neto peļņu gadā.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, Mozipo piedāvās atpirkšanas garantiju. Mozipo Dānija saistību izpildi garantēs Mozipo grupa. Vismaz 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma Mozipo paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Mozipo grupai uzticas vairāk nekā 230 000 klientu. Tipisks Mozipo aizņēmējs ir 36-45 gadus vecs pilsētas iedzīvotājs ar vidēja līmeņa mēneša ienākumiem, kas aizdevumu izmanto ikdienas un neparedzētu izdevumu segšanai.

Kopš 2007. gada uzņēmums ir izsniedzis 660 000 kredītu ar kopējo vērtību vairāk nekā 135 miljoni eiro.

Mozipo Dānija savu darbību uzsāka 2016. gada beigās un ir piesaistījusi vairāk nekā 17 000 klientu. Šajā laikā uzņēmums aizdevumos Dānijā ir izsniedzis vairāk nekā trīs miljonus eiro.

Mozipo grupas biznesa modeļa pamatā ir efektīva tehnoloģiju izmantošana. Uzņēmums ir izstrādājis unikālu riska novērtēšanas sistēma, kas samazina saistības nepildošu aizdevumu skaitu. Atbilstoši jaunākajiem datiem saistības nepildošu aizdevumu skaits Dānijā nepārsniedz 34%.

Mozipo pievienojās Mintos 2017. gada martā, un kopš tā laika, izmantojot aizdevumu tirgu, ir tikuši finansēti tā Lietuvā un Rumānijā izsniegti aizdevumi vairāk nekā sešu miljonu eiro apmērā.

Izmanto šo lielisko iespēju diversificēt savu investīciju portfeli! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Mozipo grupas izsniegtajos patēriņa kredītos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner