Mūsu valūtas maiņa Tev piedāvā taisnīgas likmes ar zemu un pārredzamu komisiju

23.02.2017

mintosblog

Mintos jau kopš decembra piedāvā iespēju investēt aizdevumos, kas izsniegti dažādās valūtās, ieskaitot Dānijas kronas, Čehijas kronas, Gruzijas larus, Polijas zlotus, Rumānijas lejas, un jau drīz tiks pievienotas vēl citas valūtas. Mēs esam saņēmuši lieliskas atsauksmes no investoriem! 

Mintos platformā piedāvātais valūtas maiņas pakalpojums jau tiek plaši izmantotsAizvadītajā mēnesī mēs spērām nākamo soli, ieviešot iespēju konvertēt valūtu mūsu platformā. Tas Tev sniedz iespēju acumirklī konvertēt savā Mintos kontā esošos līdzekļus citās valūtās, un Tev vairs nav jādodas uz banku vai pie kāda cita valūtas maiņas pakalpojumu sniedzēja.

Beta fāzes laikā mēs šo pakalpojumu piedāvājām bez komisijas maksas, bet turpmāk par valūtas maiņu piemērosim Mintos komisijas maksu. Mūsu komisija ir zema, pārredzama, un tā tiek parādīta pirms valūtas konvertēšanas. Valūtas kursam nav uzcenojuma vai kā tamlīdzīga.

Turklāt mēs klientiem nodrošinām izdevīgu tirgus vidējo valūtas kursu vērtību. Tie ir valūtas maiņas kursi, kurus bankas lieto savstarpējā tirdzniecībā, un parasti tie klientiem nav pieejami. Taču Mintos investori ir starp tiem dažiem priviliģētajiem, kas var izmantot šo priekšrocību.

Vai Tu jau esi izmēģinājis valūtas maiņas funkciju, vai varbūt Tev ir kādi jautājumi? Mēs ar prieku uzklausīsim Tevi!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums