Na Mintos tržišti je nyní více investičních příležitostí z Moldavska

Mintos tržiště se nyní stalo větším, díky skupině IuteCredit, která nyní nabízí k investici osobní půjčky z Moldávie. Toto je doplněním osobních půjček od IuteCredit poskytovaných v Albánii, které jsou již na tržišti dostupné.

Skupina IuteCredit byla založena v roce 2008 a poskytuje služby v Moldávii, Albánii, Makedonii a Kosovu. Skupina má úvěrové portfolio 20 milionů EUR a pomohla více jak 170 000 zákazníkům. Jejich cílem je být nejrychlejší a nejefektivnější poskytovatel osobních půjček v regionu.

„IuteCredit je rychle rostoucí společnost a my si ceníme rychlosti, flexibility a diverzifikace v našem financování. Investoři na Mintos umožní IuteCredit Moldova být více dynamickou a vyplácet půjčky rychleji a ve větším množství, což umožní společnosti pokračující růst. Doopravdy si ceníme Mintos tržiště, jež spojuje zájmy několika různých skupin: investorů, poskytovatelů půjček a zákazníků,“ Stanislav Tuzlucov, CEO IuteCredit Moldova.

Průměrná půjčka poskytnutá v Moldávii společností IuteCredit na Mintos tržišti bude v hodnotě 400 EUR a doba splácení bude 13 měsíců. Očekávaný výnos pro investory bude až do 12 %.

Aby společnost sladila svoje zájmy se zájmy investorů, tak si IuteCredit ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na Mintos tržiště na své rozvaze. Všechny půjčky poskytnuté v Moldávii společností IuteCredit budou s garancí zpětného odkupu. Skupina IuteCredit se zaváže k povinnosti vykoupit všechny půjčky v prodlení.

Skupina IuteCredit začala nabízet své služby v Moldávii v roce 2008. Nyní je jednou z lídrů na trhu alternativního financování v zemi. Od založení poskytla v Moldávii více než 200 000 půjček v hodnotě převyšující 60 milionů EUR. Typický dlužník společnosti IuteCredit Moldova je v rozmezí 18 a 68 roků a půjčí si průměrně 400 EUR pro osobní potřebu. Skupina je výdělečná od roku 2010. Momentálně má IuteCredit Moldova 41 000 zákazníků. Průměrná splatnost půjčky je 13 měsíců a roční procentní sazba nákladů (RPNS) je 74%.

IuteCredit se na Mintos připojilo v červnu 2007 a nabízí k investování osobní půjčky poskytnuté v Albánii. Do dnešního dne bylo přes tržiště financováno 4 milionu EUR.

Abyste získali investici v půjčkách od IuteCredit Moldova, tak investorům bude umožněno investovat do půjček vystavených společností Mintos Finance pro společnost IuteCredit Moldova. Splácení je závislé na splátkách dlužníka. Každá půjčka vystavená společností Mintos Finance společnosti IuteCredit Moldova bude konkrétně svázána s odpovídající půjčkou poskytnutou společností IuteCredit Moldova konečnému dlužníku. Mintos Finance je společnost skupiny Mintos. Detailní popis nové struktury je dostupný v dokumentu „Mintos Finance loan agreement and assignment agreement.”

Pokud používáte Auto Invest a chcete investovat do půjček od IuteCredit z Moldávie, tak se ujistěte, že jste upravili adekvátně své nastavení. Využijte této nové vzrušující příležitosti z Moldávie, která je dostupná na Mintos!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner