Na Mintosu zainvestovány již 4 miliardy EUR!

Provozovat přední třžiště pro investice do úvěrů znamená zaobírat se velkými čísly. Na Mintosu jsou každý den dostupné tisíce úvěrů z desítek zemí. Od roku 2015 se k nám připojilo již více než 200 000 investorů, kteří chtějí využít příležitosti investovat do úvěrů. Přesto stále existují miliony potenciálních investorů, kterým zatím nezbývá než objevit, že investování do úvěrů je jednoduchou a skvělou cestou, jak vydělávat pasivní příjem, a stamiliony úvěrů poskytnutých dlužníkům, jež se nachází v doméně našeho cílového trhu.

Zaměřme se však na chvíli na skvělé číslo, kterého se nám podařilo dosáhnout: Mintos právě dosáhl 4 miliard EUR v úvěrech financovaných na tržišti. A to vše – díky Vám!

I do budoucna plánujeme zůstat věrni našim současným úkolům: budeme pokračovat ve zlepšování toho nejpřístupnějšího a nejvíce diverzifikovaného tržiště pro ty, kteří mají zájem investovat do úvěrů, a zároveň si budeme nadále udržovat cennou loajalitu a důvěru, kterou v nás investoři Mintos vkládají. Jen díky Vám rosteme!

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner