Na platformě Mintos je více investičních příležitostí z Makedonie

Mintos tržiště se právě stalo větším, jelikož Skupina IuteCredit nabízí osobní půjčky z Makedonie pro investování. IuteCredit rozšířila nabídku svých osobní půjček poskytovaných v Albánii, Moldávii a Kosovu, které jsou již dostupné na tržišti.

Skupina IuteCredit je přední poskytovatel půjček pro spotřebitele na Balkánském poloostrově s 10letou historií a podnikáním v Moldávii a Albánii, Makedonii a Kosova. Skupina měla v září 2018 čisté úvěrové portfolio 37 milionů EUR a pomohla více než 200 tisícům zákazníků. Snaží se poskytnout neobyčejný zážitek v osobních financích překonáváním očekávání zákazníků.

Průměrná půjčka z Makedonie od společnosti IuteCredit na platformě Mintos je 300 EUR se splatností 11 měsíců. Očekávaný výnos z investice je až 11 %.

Pro sjednocení zájmu investorů s IuteCredit, si společnost ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na Mintos na své rozvaze. Všechny půjčky poskytnuté společností IuteCredit jsou s garancí zpětného odkoupení a IuteCredit Macedonia podstupuje závazek odkoupit půjčky v prodlení. Navíc mateřská společnost IuteCredit Europe poskytuje korporátní garanci zpětného odkoupení půjčky.

IuteCredit začala podnikat v Bývalá jugoslávská republice Makedonii v září 2017 a je regulována Ministerstvem financí Makedonie. Momentálně je jedna z lídrů trhu s alternativním financováním v zemi. Více jak 160 tisíc půjček bylo v Makedonii poskytnuto od jejího založení v hodnotě více než 4,8 milionů EUR. Na konci září 2018 měla společnost čisté úvěrové portfolio v zemi 1,8 milionů EUR.

Společnost IuteCredit se připojila na Mintos v červnu 2017 a původně nabízela pro investice osobní půjčky poskytnuté v Albánii. Do dnes byly na tržišti profinancovány půjčky v hodnotě 15 milionů EUR.

Pokud používáte Auto Invest a chcete investovat do půjček od IuteCredit z Makedonie, ujistěte se, že jste patřičně upravili Vaše nastavení. Užijte si vzrušující nové investiční příležitosti z Makedonie na platformě Mintos!

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner