Na platformě Mintos máme nového poskytovatele půjček z Ruska – Metrokredit

Máme skvělou zprávu! Metrokredit se připojil na tržiště a nabízí své krátkodobé půjčky pro investování v Eurech (EUR). Na tržišti je ještě více investičních příležitostí! Nezmeškejte tuto skvělou příležitost vydělat čistý roční výnos až 13 % u půjček zveřejněných v EUR!

Metrokredit byl založen v roce 2017 v Petrohradu, Rusko, a je regulován Centrální bankou Ruska. Společnost nabízí ruským občanům krátkodobé úvěry v RUB do výše 30 000 RUB. Metrokredit nabízí svým zákazníkům rychlé a pohodlné služby. Všechny půjčky jsou poskytovány výhradně online pomocí jejich webové stránky. Nový zákazník může dostat půjčku během pěti minut po jeho schválení. U stálého zákazníka je doba ještě kratší, může mít prostředky na svém učtu do minuty. Schvalovací proces je také velice rychlý, jelikož společnost používá svůj sofistikovaný skóringový model. To umožňuje společnosti ohodnotit úvěruschopnost žadatele během 10 minut. Společnost již přilákala svými rychlými a přátelskými službami více než 14 000 zákazníků.

Průměrný krátkodobý úvěr poskytnutý v Rusku, který společnost umístila na Mintos, je průměrně ve výši okolo 112 EUR. Doba splatnosti je 30 dní a dlužník splatí svůj dluh jednou platbou. Můžete očekávat čistý roční výnos až 13% u půjček zveřejněných v EUR.

Všechny půjčky umístěné společností Metrokredit na Mintos mají garanci zpětného odkupu a budou odkoupeny, pokud půjčka bude v prodlení 60 a více dní. Společnost si také ponechá na své rozvaze 15 % z každé půjčky umístěné na tržiště, aby si udržela tzv. kůži ve hře.

K 30. květnu 2018 společnost Metrokredit měla čisté úvěrové portfolio 725 000 EUR. Od svého založení poskytla 21 000 půjček v hodnotě přesahující 2,2 milionů EUR. Společnost má stálý růst tržeb v měsíčním tempu 25 až 50 %.

Toto je skvělá příležitost, jak diverzifikovat Vaše investiční portfolio a investovat do půjček od Metrokredit zveřejněných v EUR. Pokud používáte Auto Invest pro zefektivnění Vaší investiční strategie a chcete investovat do půjček od Metrokredit, nezapomeňte aktualizovat Vaše nastavení.

Sdílet: