Na platformu Mintos se připojuje další poskytovatel půjček, tentokrát z Mexika, Dineria.mx

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme rozšířili příležitosti ze severoamerického kontinentu. Na platformu Mintos jsme připojili společnost Dineria.mx z Mexika.

Dineria.mx byla založena v roce 2016 a je součástí skupiny Proximus Finance. Jejím hlavním posláním je poskytovat zákazníkům, kteří potřebují okamžité řešení své finanční situace, jednoduše dostupné a transparentní úvěry.

Hlavním cílem společnosti Dineria.mx je poskytovat svým zákazníkům spolehlivé a pohodlné služby, aby zajistila, že zákazníci dostanou včas potřebné finanční prostředky a mohli se vždy spolehnout na společnost Dineria.mx a její služby.

Společnost Dineria.mx od svého založení na konci roku 2016 až do konce března letošního roku poskytla více než 55 000 úvěrů v hodnotě 6,9 milionu EUR. V prvním čtvrtletí roku 2019 dosáhlo brutto úvěrové portfolio výše 4 milionů EUR.

„Dineria.mx je nadšená z možnosti se připojit na Mintos a nabídnout investorům úvěry z našeho dobře prosperujícího portfolio. S ohledem na naše vynikající řízení rizik a IT infrastrukturu, posílí spolupráce se společností Mintos naši pozici na mexickém trhu a nabídne investorům stabilní výnosy,“ říká Viviana Gómez, výkonná ředitelka MX.

Investování do úvěrů od Dineria.mx na platformě Mintos

Na platformě Mintos můžete nyní investovat do půjček poskytnutých společností Dineria.mx v Mexiku. Úvěry jsou umisťovány na tržiště v EUR a mexické peso (MXN). Průměrná výše úvěru na tržišti je 139 EUR, ekvivalentně 2 982 MXN, s celkovým rozsahem od 50 do 500 EUR (1 000 až 12 000 MXN). Můžete očekávat čistý roční výnos až 14 % v EUR a až 18 % v MXN.

Všechny půjčky umístěné na tržiště od společnosti Dineria.mx mají garanci zpětného odkoupení a půjčky, které budou v prodlení po dobu 60 a více dnů, poskytovatel půjček odkoupí zpět. Aby si společnost udržela tzv. kůže ve hře, tak si ponechá 10 % z každé své půjčky umístěné na Mintos.
Mintos hodnocení rizika udělené společnosti Dineria.mx je B-.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner