Platby ve zpracování – nová funkce na Mintosu

V nadcházejících měsících Vám na platformě Mintos představíme novou funkci týkající se stavu plateb. Nově investoři získají mnohem snadnější přehled o stavu plateb dlužníka putujících od úvěrových společností na tržiště Mintos.

S touto novou možností klademe mnohem větší důraz na dynamiku plateb, která se tak dostává do popředí zájmu přímo v přehledu investora. Funkce by kromě zvýšení transparentosti měla nabídnout i bližší informace o stavu plateb každého dlužníka.

Díky stavu Nevyřízené platby budou investoři informováni o podrobnostech plateb dlužníků, které jsou právě převáděny na Mintos, a zda jsou platby dlužníků opožděné. 

Nová funkce bude zobrazena v přehledu Výpisu z účtu a zároveň v sekci Moje investice a v kartě Plán plateb náchazející se v sekci Úvěry. Zároveň bude k dispozici jako dodatečné kritérium filtru v Auto Invest a na Primárním a Sekundárním trhu.

Jako platforma provozující tržiště pro poskytovatele úvěrů a ty, kteří chtějí ušetřit a investovat do úvěrů, děláme vše pro to, abychom správně zhodnotili rizika, prověřili všechny aktéry na našem tržišti a nabídli nástroje a informace, jež pomáhají investorům činit správná rozhodnutí.

O přesném datu aktivace této funkce budeme investory informovat prostřednictvím našeho newsletteru.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner