Nodrošinājuma mehānisms investīcijām Hipocredit aizdevumos

Vēlamies informēt, ka esam ieviesuši papildus nodrošinājuma mehānismu investīcijām, kas tiek veiktas Hipocredit izsniegtajos aizdevumos pēc jaunās kārtības (par jauno kārtību vairāk lasīt šeit). Nodrošinājuma mehānisms ir ieviests, lai papildus pasargātu investorus gadījumā, ja Hipocredit kļūtu maksātnespējīgs vai nepilditu savas saistības.

Kāds nodrošinājuma mehānisms ir ieviests?

Mintos Finance ir reģistrējis komercķīlu uz tiem Hipocredit izsniegtajiem aizdevumiem, kuros investors var investēt pēc jaunās kārtības. Ķīla ir reģistrēta Latvijas Komercķīlu reģistrā, kas ir publiska ķīlu reģistru datubāze, un tāpēc šie aktīvi nevar tikt pārdoti vai ieķīlāti atkārtoti citai personai.

Kas notiktu Hipocredit maksātnespējas gadījumā?

Maz ticamā gadījumā, ja Hipocredit kļūst maksātnespējīgs vai nepilda savas saistības, Mintos Finance kā ķīlas turētājs varēs bez tiesas starpniecības vai izsoles realizēt ķīlas tiesības uz ieķīlātajiem aktīviem, t.i. izsniegtajiem aizdevumiem. Tas arī nozīmē, ka citiem Hipocredit kreditoriem nebūs tiesības atgūt savas prasības, izmantojot ienākumus no ieķīlātajiem aktīviem.

Ķīlas tiesības var tikt izmantotas divos veidos. Šos aktīvus varētu pārdot, tādā veidā iegūstot līdzekļus investīciju atmaksai vai arī, ja Hipocredit nepilda savas saistības, pēc paziņošanas Hipocredit gala aizņēmējiem prasīt, lai turpmāk maksājumi tiktu veikti Mintos Finance, kas tos tālāk attiecīgi novirzīs investoriem.

Uz kuriem investoriem attieksies šis nodrošinājums?

Nodrošinājums attieksies gan uz tiem investoriem, kas jau ir veikuši investīcijas Hipocredit aizdevumos pēc jaunās kārtības, gan uz tiem investoriem, kas nākotnē veiks investīcijas pēc jaunās kārtības.

Vēlamies atgādināt, ka visērtākais veids kā veikt investīcijas, ir izmantojot Auto Invest funkciju. Visiem tiem investoriem, kas vēlas investēt Hipocredit aizdevumos pēc jaunās kārtības, izmantojot Auto Invest funkciju, lūdzam izveidot atbilstošu Auto Invest portfeli.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner