Nopelni līdz 1% naudas atmaksu ar Financiera Contigo parādzīmēm

Financiera Contigo (CEGE Capital), viens no lielākajiem Meksikas mikrofinansēšanas aizdevumu izsniedzējiem, tagad investoriem Mintos platformā piedāvā naudas atmaksu – ierobežotu laika periodu!

Par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 2 mēneši un 0 dienas vai vairāk tu vari saņemt naudas atmaksu:

  • 0,5% par investīcijām parādzīmēs 50 € līdz 100 € (kumulatīvi) apmērā
  • 1% par investīcijām parādzīmēs 100,01 € vai vairāk (kumulatīvi) apmērā

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 12. līdz 25. septembrim.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 € (kumulatīvi) Financiera Contigo parādzīmēs.

Uz 2022. gada 12. septembri Mintos platformā ir pieejamas atbilstošas parādzīmes vismaz 640 000 eiro apmērā ar procentu likmi 11 – 14.5%.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam astoņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas. Apskati visus noteikumus

Financiera Contigo parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas eiro valūtā. Sākotnējā valūta, kurā izsniegti pamatā esošie aizdevumi, ir Meksikas peso. Uzņēmums izmanto pilnu valūtas riska ierobežošanu.

Naudas atmaksas uzsākšanas brīdī 85 % no neatmaksātajiem ieguldījumiem Financiera Contigo aizdevumos (izmantojot parādzīmes un prasības) Mintos aizdevumu tirgū ir aktuāli. Uzņēmumam nav maksājumu, kas tiek gaidīti ilgāk par parasto 8 dienu norēķinu periodu. Informāciju par gaidāmo maksājumu statusa izmaiņām skatīt sadaļā aizdevumu statistikā.

Par Financiera Contigo

2010. gadā dibinātais Financiera Contigo (juridiskais nosaukums CEGE Capital) ir Meksikā strādājošs kreditēšanas uzņēmums, un tas ir viens no valstī lielākajiem un pazīstamākajiem mikrofinansēšanas uzņēmumiem. Kreditēšanas uzņēmums piedāvā virkni finanšu produktu kopienām, kurām nav piekļuves vispārējai banku sistēmai, īpašu uzmanību pievēršot sieviešu uzņēmēju un viņu ģimeņu dzīves uzlabošanai, vienlaikus veidojot pozitīvas attiecības ar darbiniekiem, akcionāriem un piegādātājiem.

Kad Financiera Contigo ierodas kopienā, tā finanšu konsultanti veic pasākumus, lai informētu potenciālos klientus par saviem produktiem un izglītotu viņus par personīgo finanšu pārvaldību, lai mazinātu pārmērīgu parādsaistību risku. Pēc apstiprināšanas filiāļu vadītāji apmeklē klientus uz vietas un izsniedz aizdevumus, izmantojot debetkartes vai naudas pārvedumus. Pēc tam finanšu konsultanti katru nedēļu tiekas ar klientiem, lai sniegtu atbalstu aizdevumu pārvaldībā un atmaksāšanā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner