Nopelni līdz 12% ar Dozarplati Forward Flow

Ar prieku informējam, ka Dozarplati ir nākamais uzņēmums no Krievijas, kas Mintos investoriem piedāvās Forward Flow.

Forward Flow ir jauns un unikāls produkts kolektīvo aizdevumu tirgū, kas atspoguļo apņemšanos investēt iepriekš saskaņotu pamatā esošo aizdevumu komplektā ar iepriekš noteiktu likmi un uz noteiktu laika periodu. Forward Flow līguma darbības laikā investori katru nedēļu saņem procentu maksājumus, pamatojoties uz pamatā esošo aizdevumu atmaksu.

Dozarplati Forward Flow sāksies ar termiņu no 8 līdz 12 mēnešiem un procentu likmēm līdz 12%, kas ir vairāk nekā vidējā procentu likme pašreiz investīcijām pieejamajiem Dozarplati aizdevumiem. Katra Forward Flow minimālā summa būs 5000 eiro, bet maksimālā – 50 000 eiro.

Investori var investēt Dozarplati Forward Flow tāpat kā citos Mintos pieejamajos aizdevumos. Ja gribi investēt, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries aizdevumu veidu filtrā atzīmēt Forward Flow.

Lai iegūtu pieeju Dozarplati piedāvātajiem Forward Flow, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Dozarplati. Saskaņā ar Mintos Finance un Dozarplati noslēgtajiem līgumiem aizdevumi tiks nodrošināti ar ķīlu pār daļu no Dozarplati prasījumiem pret tā aizņēmējiem. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Vairāk informācijas par Forward Flow

Dozarplati Mintos aizdevumu tirgū

Šobrīd Dozarplati neatmaksāto investīciju apmērs Mintos aizdevumu tirgū sastāda 9 689 429 eiro. Aktīvas investīcijas Dozarplati izsniegtos aizdevumos ir 61 682 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 157 eiro.

Par Dozarplati

Dozarplati ir viens no lielākajiem kreditēšanas uzņēmumiem Krievijas ziemeļrietumu reģionā – tam ir 545 000 klientu un visu zīmolu neto portfelis 33 miljonu eiro apmērā, bet aizdevumos tas kopumā ir izsniedzis 175 miljonus eiro. Uzņēmums klientiem dod pieeju līdz nākamajai algas dienai nepieciešamajiem līdzekļiem, piedāvājot īstermiņa kredītus. Dozarplati galvenais mērķis ir klientiem nodrošināt elastīgu pieeju, tāpēc tas pakalpojumus sniedz plašajā filiāļu tīklā, mobilajā lietotnē, kā arī dod iespēju saņemt kredītu 24/7 tiešsaistē un brīvdienās. Uzņēmums ir iekļauts Krievijas Centrālās bankas Mikrofinansēšanas organizāciju valsts reģistrā, un visas tā darbības regulē Centrālā banka.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner