Nopelni līdz 15% ar Kviku Forward Flow

Ar prieku informējam, ka Kviku ir pirmais aizdevējs no Krievijas, kas Mintos investoriem piedāvās Forward Flow.

Forward Flow ir jauns un unikāls produkts kolektīvo aizdevumu tirgū, kas atspoguļo apņemšanos investēt iepriekš saskaņotu pamatā esošo aizdevumu komplektā ar iepriekš noteiktu likmi un uz noteiktu laika periodu. Forward Flow līguma darbības laikā investori katru nedēļu saņem procentu maksājumus, pamatojoties uz pamatā esošo aizdevumu atmaksu.

Kviku Forward Flow sāksies ar termiņu no viena gada, un procentu likmēm līdz 15%, kas ir augstākas nekā vidējā pašreiz investīcijām pieejamo Kviku aizdevumu procentu likme. Katra Forward Flow minimālā summa būs 5 000 eiro, bet maksimālā – 50 000 eiro.

Lai iegūtu pieeju Kviku piedāvātajiem Forward Flow, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Kviku. Saskaņā ar Mintos Finance un Kviku noslēgtajiem līgumiem aizdevumi tiks nodrošināti ar ķīlu pār daļu no Kviku prasījumiem pret tā aizņēmējiem. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Vairāk informācijas par Forward Flow

Kviku Mintos aizdevumu tirgū

Kviku bija viens no pirmajiem aizdevējiem no Krievijas, kas sadarbību ar Mintos uzsāka 2018. gadā. Šobrīd Kviku neatmaksāto investīciju summa Mintos aizdevumu tirgū sastāda 6 181 270 eiro. Aktīvas investīcijas Kviku izsniegtos kredītos ir 52 706 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 117,27 eiro.

Par Kviku

Kviku veido tiešsaistes kreditēšanas uzņēmumu grupu, kas darbojas Krievijā, Kazahstānā, Ukrainā, Spānijā, Polijā un Filipīnās. Kviku ir vairāk nekā viens miljons aktīvo klientu, un tas ir izsniedzis vairāk nekā 1,5 miljonus aizdevumu. Uzņēmuma neto portfelis šobrīd ir 1,3 miljardi Krievijas rubļu (aptuveni 15 miljoni eiro), un tā darbību regulē Krievijas Centrālā banka.

Kviku kopš 2013. gada izsniedz aizdevumus ar savu virtuālo kredītkaršu un pārdošanas punktu partneru starpniecību, un tas joprojām ir Krievijā vadošais POS mikrokredītu izsniedzējs. Kredītu vērtēšana tiek veikta tiešsaistē ātrāk nekā 60 sekundēs, izmantojot patentētu riska novērtēšanas modeli, kas balstīts uz vairāk nekā 10 000 parametriem un ietver datus no kredītbirojiem, mobilo sakaru operatoriem, sociālajiem tīkliem, bankām utt.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner