Nopelni līdz 15% no Finko Armenia Forward Flow

Ar prieku informējam, ka Finko Armenia (Varks) ir pirmais aizdevējs, kas Mintos aizdevumu tirgū piedāvās Forward Flow.

Forward Flow ir jauns un unikāls produkts kolektīvo aizdevumu tirgū, kas atspoguļo apņemšanos investēt iepriekš saskaņotu pamatā esošo aizdevumu komplektā ar iepriekš noteiktu likmi un uz noteiktu laika periodu. Forward Flow līguma darbības laikā investori katru nedēļu saņem procentu maksājumus, pamatojoties uz pamatā esošo aizdevumu atmaksu. 

Mēs esam pārliecināti, ka Forward Flow dos papildu vērtību Mintos investoriem.

– Forward Flow investētā pamatsumma strādā visu līguma laiku, tādējādi investori var samazināt reinvestēšanas risku salīdzinājumā ar individuālu aizdevumu pirkšanu.

– 2019. gadā vidējā svērtā procentu likme aktīvajiem Varks kredītiem bija ~12%. Augstākā kredītlikme bija ~14%, bet zemākā ~8%. Izmantojot Forward Flow, investori var fiksēt procentu likmes uz ilgāku laika periodu un tādējādi samazināt savu pakļautību procentu likmju svārstībām Mintos aizdevumu tirgū.

– Caurmērā investori var sagaidīt lielākus procentu ienākumus nekā līdzīgiem Mintos izvietotiem individuāliem aizdevumiem, jo līdzekļi tiek investēti uz ilgāku laiku. Ar Varks Forward Flow investori var sagaidīt procentu likmi līdz 15%.

Varks Forward Flow sāksies ar pamatsummu 5000 – 100 000 eiro apmērā, 12 mēnešus ilgu termiņu un procentu likmēm līdz 15%. Finko grupa tiem nodrošina grupas garantiju.

Lai iegūtu pieeju Varks piedāvātajiem Forward Flow, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Varks. Saskaņā ar Mintos Finance un Varks noslēgtajiem līgumiem viena mēneša laikā aizdevumi tiks nodrošināti ar ķīlu pār daļu no Varks prasījumiem pret tā aizņēmējiem. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Plašāk par Forward Flow

Par Finko Armenia (Varks)

2016. gadā dibinātais Varks.am ir universāla kredītorganizācija, kas, pateicoties efektīvam pieteikšanās procesam, klientiem piedāvā ātru un ērtu piekļuvi līdzekļiem. Varks.am ir viens no vadošajiem alternatīvajiem aizdevējiem Armēnijā. Pieteikties kredītam klienti var kādā no 51 uzņēmuma filiālēm visā valstī, un to var saņemt skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu.

Varks.am sadarbību ar Mintos uzsāka 2018. gada februārī, un 2019. gada novembrī tas pievienojās Finko grupai. Mintos aizdevumu tirgū uzņēmums piedāvā īstermiņa kredītus 20 – 900 eiro apmērā ar vidējo termiņu 30 dienas. 2019. gada 31. decembrī uzņēmuma neto kredītportfelis bija vairāk nekā 28 miljoni eiro. Varks ir vairāk nekā 450 000 reģistrētu klientu, un kopš tā dibināšanas uzņēmums ir apstrādājis 1,7 miljonus kredītpieteikumu.

Varks plāno saglabāt vadošās pozīcijas nebanku mikrofinansēšanas nozarē Armēnijā, līdz 2020. gada beigām palielinot kredītportfeli līdz 35 miljoniem eiro un paplašinot filiāļu tīklu visā valstī. Uzņēmums 2019. gadā atvēra 18 jaunas filiāles, un 2020. gadā ir plānotas vēl 10 filiāles. Varks ievēro atbildīgu kreditēšanas praksi un atbalsta sociālās atbildības projektus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner