Nopelni līdz 17% ar Zenka Forward Flow

25.09.2020

mintosblog

Ar prieku informējam, ka Zenka ir pirmais aizdevējs no Āfrikas, kas Mintos investoriem piedāvās Forward Flow.

Forward Flow ir jauns un unikāls produkts kolektīvo aizdevumu tirgū, kas atspoguļo apņemšanos investēt iepriekš saskaņotu pamatā esošo aizdevumu komplektā ar iepriekš noteiktu likmi un uz noteiktu laika periodu. Forward Flow līguma darbības laikā investori katru nedēļu saņem procentu maksājumus, pamatojoties uz pamatā esošo aizdevumu atmaksu.

Zenka Forward Flow sāksies ar termiņu no 6 mēnešiem, un procentu likmēm līdz 17%, kas ir augstākas nekā vidējā pašreiz investīcijām pieejamo Zenka aizdevumu procentu likme.

Lai iegūtu pieeju Zenka piedāvātajiem Forward Flow, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Zenka. Saskaņā ar Mintos Finance un Zenka noslēgtajiem līgumiem aizdevumi tiks nodrošināti ar ķīlu pār daļu no Zenka prasījumiem pret tā aizņēmējiem. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Vairāk informācijas par Forward Flow

Par Zenka

Zenka Finance ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas tika izveidots 2018. gada decembrī ar mērķi piedāvāt elastīgus patēriņa kredītu produktus. Vidusmēra Zenka klients ir izglītots, 25-45 gadus vecs vīrietis, kas vada savu uzņēmumu vai strādā valsts/privātajā sektorā un dzīvo Nairobi reģionā Kenijā.

2019. gadā Zenka ieguva balvu “Iecienītākā nebanku platform”, kā arī izcīnīja otro vietu nominācijā “Visstraujāk augošā nebanku aizdevumu platforma Kenijā”, un balsojumā tika atzīta arī par “Daudzsološāko mobilo aizdevumu platformu”.

Zenka pievienojās Mintos 2019. gada septembrī.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums