Nopelni līdz 2% naudas atmaksu ar IDF Eurasia parādzīmēm

Vēl vairāk lielisku ziņu investoriem! IDF Eurasia, kreditēšanas uzņēmums, kas specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā, ir uzsācis jaunu naudas atmaksas kampaņu.

Ierobežotu laika periodu tu vari saņemt naudas atmaksu līdz 2% par investīcijām IDF Eurasia parādzīmēs.

IDF Eurasia uzņēmumam MFO FintechFinance LLP tu vari nopelnīt šādu naudas atmaksu par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 20 dienas vai vairāk:

  • 1% par investīcijām parādzīmēs 50 € līdz 149,99 € (kumulatīvi) apmērā;
  • 2% par investīcijām parādzīmēs 150 € vai vairāk (kumulatīvi) apmērā.

IDF Eurasia uzņēmumam MFO OnlineKazFinance LLP tu vari nopelnīt šādu naudas atmaksu par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 6 mēneši un 0 dienas vai vairāk:

  • 1% par investīcijām parādzīmēs 200 € līdz 499,99 € (kumulatīvi) apmērā;
  • 2% par investīcijām parādzīmēs 500 € vai vairāk (kumulatīvi) apmērā.

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 5. līdz 18. septembrim.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās kampaņai un jāinvestē vismaz 50 € (kumulatīvi) FintechFinance parādzīmēs vai vismaz 200 € (kumulatīvi) OnlineKazFinance parādzīmēs.

Mintos aizdevumu tirgū ir pieejamas parādzīmes vairāk nekā €7,6 miljonu un ₸15 miljonu vērtībā ar 10,5-18% procentu likmi.1

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam desmit darba dienu laikā pēc naudas atmaksas kampaņas noslēgšanās. Skatīt visus noteikumus

Uz 2022. gada 5. septembri nav maksājumu, kas būtu procesā esoši ilgāk par parasto 8 dienu norēķinu periodu, izņemot pārstrukturēto summu 17,5 miljonu eiro apmērā par IDF Eurasia aizdevumiem. Informāciju par procesā esošo maksājumu statusa izmaiņām skati aizdevumu statistikā.

IDF Eurasia parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas EUR un KZT valūtā.

Par IDF Eurasia

IDF Eurasia darbojas, izmantojot zīmolus Moneyman un Solva. IDF Eurasia naudas aizņemšanās procesu padara ērtu un pieejamu ikvienam, kam ir interneta pieslēgums. Uzņēmums lēmumu pieņemšanas procesā izmanto vismodernākās tehnoloģijas, un tas ievēro atbildīgas aizdošanas principus, kā arī sniedz ieguldījumu sabiedrības ilgtspējīgā finanšu attīstībā. Innovation Time Award ir atzinusi IDF Eurasia par inovatīvāko finanšu uzņēmumu. Saskaņā ar Kazahstānas Nacionālās bankas datiem Solva ir viens no pieciem lielākajiem mikrofinansēšanas uzņēmumiem.

1  Sākot ar 2022. gada 5. septembri

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner