Nopelni līdz 3% naudas atmaksu ar atbilstošām Eleving Group uzņēmumu parādzīmēm

Eleving Group ir uzsākusi jaunu naudas atmaksas kampaņu par parādzīmēm ar pamatā esošajiem aizdevumiem, kas izsniegti Albānijā (KREDO FINANCE SHPK), Kenijā (Mogo Auto Limited), Moldovā (Mogo Loans LTD un O.C.N. “Sebo Credit” SRL), Ziemeļmaķedonijā (Financial Company TIGO FINANCE DOOEL Skopje) un Rumānijā (Mogo I.F.N S.A).

Tikai ierobežotu laika periodu tu vari saņemt naudas atmaksu:

  • 1% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 12 mēnešiem un 0 dienām līdz 24 mēnešiem un 0 dienām
  • 2% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 24 mēnešiem un 1 dienas līdz 36 mēnešiem un 0 dienām
  • 3% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 36 mēnešiem un 1 dienas līdz 60 mēnešiem un 0 dienām

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 3. līdz 16. oktobrim.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 eiro (kumulatīvi) atbilstošās Eleving Group parādzīmēs.

Šobrīd Mintos platformā ir pieejamas atbilstošas parādzīmes vairāk nekā 33 miljonu eiro apmērā ar procentu likmi 13 – 18%. Šo parādzīmju darījuma dokumentos ir iekļauta Eleving Group S.A. garantija.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū, investējot manuāli vai izmantojot personalizētas automatizētas stratēģijas. Investējot manuāli, tu vari atrast pilnu pieejamo parādzīmju sarakstu, filtrējot Eleving Group un pēc tam Albāniju, Keniju, Moldovu, Ziemeļmaķedoniju vai Rumāniju. Izmantojot personalizētas automatizētas stratēģijas, tu investīcijas vari meklēt pēc juridisko personu nosaukumiem: KREDO FINANCE SHPK, Mogo Auto Limited, Mogo Loans LTD, O.C.N. “Sebo Credit” SRL, finanšu uzņēmums TIGO FINANCE DOOEL Skopje vai Mogo I.F.N S.A.

Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam desmit darba dienu laikā pēc naudas atmaksas kampaņas noslēgšanās. Skatīt visus noteikumus

Eleving Group S.A. garantija ir daļa no darījuma dokumentiem attiecībā uz visām parādzīmēm, kas kvalificējas šai naudas atmaksas kampaņai. Plašāka informācija par garantiju ir sniegta katrā attiecīgajā pamatprospektā, kas ir pieejams parādzīmju juridiskajos dokumentos.

Jaunākajā Minto Risk Score atjauninājumā pamatā esošajiem aizdevumiem no Mogo Albania, Mogo Moldova (Sebo) un Mogo North Macednia Mintos Risk Score tika paaugstināti no 6 uz 7. Pamatā esošajiem aizdevumiem no Mogo Romania Mintos Risk Score tika paaugstināts no 8 uz 9, kas pašlaik ir augstākais rādītājs Mintos platformā.1

2022. gada 7. jūlijā Fitch Ratings apstiprināja Eleving Group reitingu “B-” līmenī ar stabilu nākotnes perspektīvu.

Lūdzu, ņem vērā, ka visas atbilstošās Eleving Group parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas eiro valūtā, taču sākotnējā valūta, kurā izsniegti pamatā esošie aizdevumi, ir cita.

  • Sākotnējā valūta, kurā tika izsniegti Mogo Albania parādzīmju pamatā esošie aizdevumi ir Albānijas leks.
  • Sākotnējā valūta, kurā tika izsniegti Mogo Kenya parādzīmju pamatā esošie aizdevumi ir Kenijas šiliņš.
  • Sākotnējā valūta, kurā tika izsniegti Mogo Moldova parādzīmju pamatā esošie aizdevumi ir Moldovas leja.
  • Sākotnējā valūta, kurā tika izsniegti Mogo North Macedonia parādzīmju pamatā esošie aizdevumi ir Ziemeļmaķedonijas denārs.
  • Sākotnējā valūta, kurā tika izsniegti Mogo Romania parādzīmju pamatā esošie aizdevumi ir Rumānijas leja.

Naudas atmaksas kampaņas uzsākšanas brīdī 70,6% no Mogo Albānija (KREDO FINANCE SHPK), Kenija (Mogo Auto Limited), Moldova (Mogo Loans LTD un O.C.N. “Sebo Credit” SRL), Ziemeļmaķedonija (Financial Company TIGO FINANCE DOOEL Skopje) un Rumānija (Mogo I.F.N S.A) neatmaksātajām investīcijām Mintos platformā ir atbilstošas grafikam.

Pēdējo septiņu mēnešu laikā Eleving Group kreditēšanas uzņēmumiem ir bijusi stingra maksājumu disciplīna, un neviens maksājums nav bijis procesā esošs ilgāk par parasto 8 dienu norēķinu periodu. Izmaiņas procesā esošo maksājumu statusā skati sadaļā Aizdevumu statistika.

Par Eleving Group

Saskaņā ar Eleving Group sniegto informāciju “tā ir izveidojusi divus atšķirīgus un patstāvīgus uzņēmējdarbības virzienus: transportlīdzekļu finansēšanu un patēriņa finansēšanu. Grupa piedāvā transportlīdzekļu finansēšanu šādos tirgos: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Gruzijā, Rumānijā, Moldovā, Armēnijā, Ugandā, Kenijā un Uzbekistānā, bet patēriņa finansēšanu Albānijā, Moldovā un Ziemeļmaķedonijā. Transportlīdzekļu finansēšanas segmentu attiecīgajās valstīs pārstāv Mogo zīmols, kā arī Renti (Latvija, Lietuva), Renti Plus (Latvija) un Primero zīmols (Latvija, Moldova). Patēriņa finansēšanas uzņēmējdarbības līniju pārstāv zīmols Kredo Albānijā, Tigo Ziemeļmaķedonijā un Sebo Moldovā.”

Eleving Group norāda, ka “2022. gada 1. pusgadā koriģētā EBITDA palielinājās par 12,9 %, sasniedzot 32,3 miljonus eiro salīdzinājumā ar 28,6 miljoniem eiro iepriekšējā gadā, savukārt koriģētā peļņa pirms valūtas kursa svārstību ietekmes bija 9 miljoni eiro salīdzinājumā ar 8,6 miljoniem eiro attiecīgajā 2021. gada periodā. Koriģētie ieņēmumi no sešu mēnešu darbības sasniedza 90 miljonus eiro, kas ir par 21,4 miljoniem eiro vairāk salīdzinājumā ar 68,6 miljoniem eiro attiecīgajā periodā iepriekšējā gadā. Arī uzņēmuma neto portfelis uzrāda stabilu izaugsmi, pārsniedzot 275,8 miljonus eiro, kas ir par 63,5 miljoniem eiro vairāk nekā attiecīgajā pārskata periodā pirms gada.”

Daži Eleving Group un Mintos kapitāla investori pārklājas.

1Mintos Risk Score nekādā gadījumā nedrīkst uzskatīt un uz to paļauties kā uz kredītreitingu saskaņā ar Regulā (EK) Nr. 1060/2009 par kredītreitingu aģentūrām noteikto metodoloģiju un noteikumiem. Mintos Risk Score nav investīciju konsultācija, un Mintos neuzņemas atbildību par nekādiem zaudējumiem, kas var rasties, balstoties uz šajā tīmekļa vietnē sniegto informāciju un/vai analītiskajiem materiāliem.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner