Nopelni līdz 9% ar Sun Finance Kazakhstan Forward Flow

Ar prieku informējam par jaunu Forward Flow piedāvājumu no Sun Finance Kazakhstan.

Forward Flow atspoguļo apņemšanos investēt iepriekš saskaņotu pamatā esošo aizdevumu komplektā ar iepriekš noteiktu likmi un uz noteiktu laika periodu. Forward Flow līguma darbības laikā investori katru nedēļu saņem procentu maksājumus, pamatojoties uz pamatā esošo aizdevumu atmaksu. Pamatsumma tiek atmaksāta Forward Flow termiņa beigās. Uzzināt vairāk

Uzņēmuma Forward Flow sāksies ar termiņu no 1 īdz 2 gadiem un procentu likmēm līdz 9%. Katrs Forward Flow būs 50 000 līdz 100 000 eiro apmērā.

Tipiski uzņēmuma izsniegto aizdevumu aizņēmēji ir tehnoloģiski zinoši mileniāļi un Z paaudzes (19-35 gadi) pārstāvji ar aktīvu bankas kontu. Šie klienti parasti ir nodarbinātie vai pašnodarbinātie ar regulāriem ienākumiem un, apsverot produktu, dod priekšroku ātrumam, ērtībai un cenai.

Attiecībā uz uzticamības pārbaudi Sun Finance Kazakhstan kredītriska parakstīšanas stratēģija ir pilnībā automatizēta, izmantojot iekšēji izstrādātus risinājumus un globālās krāpšanas pārbaudes sistēmas. Klientu kredītspēja tiek novērtēta, izmantojot iekšējos riska vērtēšanas modeļus, kuros tiek izmantoti arī ārējie datu avoti, piemēram, kredītbiroju dati.

Uzņēmuma Forward Flow ir nodrošināti ar grupas garantiju, ko sniedz grupas holdinga uzņēmums AS “Sun Finance Group” (Latvija).

Kā investēt Sun Finance Forward Flow

Investori var investēt Sun Finance Kazakhstan Forward Flow tāpat kā citos Mintos pieejamajos aizdevumos. Lai tajos investētu, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries aizdevumu veidu filtrā atzīmēt Forward Flow.

Lai iegūtu pieeju Sun Finance piedāvātajiem Forward Flow, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Sun Finance. Saskaņā ar Mintos Finance un Sun Finance noslēgtajiem līgumiem aizdevumi tiks nodrošināti ar ķīlu pār daļu no Sun Finance prasījumiem pret tā aizņēmējiem. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Sun Finance Mintos platformā

Sun Finance pievienojās Mintos platformai 2017. gadā. Šobrīd Sun Finance neatmaksāto investīciju apmērs Mintos platformā sastāda 17.1 miljonus eiro. Aktīvas investīcijas Sun Finance izsniegtos aizdevumos ir 53 721 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 318 eiro (2022. gada 28. janvāra dati).

About Sun Finance Kazakhstan

Sun Finance Kazakhstan ietilpst Sun Finance grupā – finanšu tehnoloģiju uzņēmumā, ko 2017. gadā Rīgā dibināja tās vadītājs Toms Jurjevs un līdzdibinātājs Emīls Latkovskis. Sun Finance darbojas kā tiešsaistes patērētāju finansēšanas platforma septiņās valstīs trīs kontinentos, un tās galvenais birojs atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Vēl nesen FT1000 atzina Sun Finance par otro visstraujāk augošo uzņēmumu Eiropā. Sun Finance ir vairāk nekā 6 miljoni reģistrēto klientu, un tajā strādā vairāk nekā 1000 darbinieku, no kuriem 148 strādā centrālajā birojā Rīgā. Uzņēmumu vada pieredzējušu profesionāļu komanda ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi FinTech, finanšu un IT uzņēmumu vadībā.

Sun Finance Kazakhstan šobrīd ir 1,1 miljons klientu ar kopējo aizdevumu portfeli 31,3 miljonu eiro vērtībā (neto). Kopš darbības sākuma uzņēmums ir izsniedzis vairāk nekā 2,5 miljonus aizdevumu.

Daži no Sun Finance un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner