Noskaties mūsu jaunāko vebināru ar ID Finance!

Vai palaidi garām mūsu jaunāko vebināru ar ID Finance? Otrdien, 24. aprīlī, Mintos organizēja vebināra tiešraidi ar ID Finance, kas nesen aizdevumu tirgū sāka piedāvāt investīciju iespējas Kazahstānā izsniegtos aizdevumos. ID Finance ir strauji augošs datu zinātnes, kredītspējas vērtēšanas un digitālo finanšu pakalpojumu sniedzējs. Vebinārā ID Finance vadītājs un līdzdibinātājs Boriss Batine un ID Finance Kazakhstan finanšu direktors Aleksandrs Paks atklāja jaunākos grupas finanšu rezultātus, kā arī apsprieda Kazahstānas alternatīvā finanšu tirgus potenciālu.

Mēs ar prieku paziņojām, ka investēt Mintos aizdevumu tirgū izvietotajos aizdevumos Kazahstānas tengēs (KZT) tagad ir vēl vienkāršāk, jo komisija valūtas maiņai no eiro (EUR) uz KZT ir samazināta līdz 1,25% vienā virzienā. Tas Tev dos iespēju no savām investīcijām iegūt lielāku neto gada peļņu. Ceram, ka Tu novērtēsi šo jauno likmi!

Ja palaidi garām šo vebināru, Tu to vari noskatīties YouTube šeit.

Šeit Tu vari aplūkot ID Finance prezentāciju, kurā ir iekļauti uzņēmuma jaunākie finanšu rādītāji.

Vebināra noslēgumā bija jautājumu un atbilžu sadaļa, kuras laikā tika apspriestas tādas tēmas, kā piemēram, grupas peļņa 2017. gadā, iemesli, kāpēc Latīņamerika ir saistošs tirgus ID Finance un daudzi citi. Tuvāko dienu laikā mēs blogā publicēsim atbildes uz visiem vebināra laikā neatbildētajiem jautājumiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner