Nová funkce týkající se stavu plateb na Mintosu: Nevyřízené platby

Nově zavádíme na Mintos popis “Nevyřízené platby”. Tato funkce přináší investorům snadnější přehled o stavu plateb dlužníka putujících od úvěrových společností na tržiště Mintos. 

S touto novou možností klademe mnohem větší důraz na dynamiku plateb, která se tak dostává do popředí zájmu přímo v přehledu investora. Funkce by kromě zvýšení transparentosti měla nabídnout i bližší informace o stavu plateb každého dlužníka.

Díky stavu “Nevyřízené platby” budou investoři informováni o podrobnostech plateb dlužníků, které jsou právě převáděny na Mintos, a zda jsou platby dlužníků opožděné. 

Nová funkce je zobrazena v Portfoliu investora a v záložce „splátkový kalendář“ v sekci Úvěry. Také bude zobrazena jako doplňkový filtr v sekcích Auto Invest, Primární a Sekundární trh.

Jako platforma provozující tržiště pro poskytovatele úvěrů a ty, kteří chtějí ušetřit a investovat do úvěrů, děláme vše pro to, abychom správně zhodnotili rizika, prověřili všechny aktéry na našem tržišti a nabídli nástroje a informace, jež pomáhají investorům činit správná rozhodnutí.

Těšíme se na Vaši odezvu!

Náhled nové funkce “Nevyřízené platby” na stránce “Overview”

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner