Nová struktura pro investování do půjček poskytnutých v Kazachstánu společností ID Finance

Od 31. srpna 2018 bude využívána nová struktura pro investování na Mintos tržišti do půjček poskytnutých v Kazachstánu společností ID Finance. Změna byla implementována kvůli specifické legislativě pro micro finanční organizace v Kazachstánu.

Jak bude nový proces fungovat?

Abyste získali expozici vůči půjčkám od ID Finance poskytnutých v Kazachstánu, bude Vám umožněno investovat do půjček vystavených společností Mintos Finance SIA a poskytnutých právní entitě společnosti ID Finance v Kazachstánu – MFO OnlineKazFinance LLP (Solva.kz) –splátky budou záviset na splátkách konečného uživatele půjčky. Každá půjčka poskytnutá společností Mintos Finance SIA společnosti Solva.kz bude svázána s konkrétní půjčkou poskytnutou společností Solva.kz konečnému uživateli půjčky.

Mintos Finance SIA je členem skupiny Mintos. Detailní popis nové struktury je dostupný v dohodě o půjčce a dohodě o postoupení společnosti Mintos Finance SIE.

Jak nová investiční struktura ovlivní investora?

Investor investující dle nové struktury bude mít stále expozici vůči půjčkám od společnosti ID Finance. Předtím měl investor přímý nárok proti konečnému uživateli půjčky, nyní bude mít investor nárok proti poskytovali půjčky Solva.kz.

Protože půjčky budou stále svázány s výkoností konkrétní vystavené půjčky společností Solva.kz, tak zůstane funkce Auto Invest pro investování do půjček od Solva.kz stále funkční i pro půjčky umístěné na tržiště pod novou strukturou. Pokud změna v investiční struktuře ovlivní Vaše investiční kritéria, prosím ujistěte se, že patřičně aktualizujete Vaše Auto Invest nastavení.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner