Nový poskytovatel půjček z Polska se přidává na Mintos a nabízí krátkodobé investiční příležitosti

Máme nový přírůstek do Mintos rodiny. Kuki.pl se právě připojil na tržiště a nabízí Vám příležitosti pro investice do svých krátkodobých spotřebitelských úvěrů poskytnutých v Polsku. Společnost je jednou z nejrychleji rostoucích online úvěrových společností se zaměřením na krátkodobé půjčky v Polsku. Nyní zveřejnuje své půjčky na Mintos tržišti v eurech a Polských zlotých.

Založena v roce 2017 je Kuki.pl nebankovní finanční instituce nacházející se ve Varšavě, Polsko a s centrálou v Rize, Lotyšsko.  Společnost je tvořena týmem 23 zaměstnanců a je vedena silným managementem, který má více než 10 let zkušeností na trhu s online krátkodobými spotřebitelskými úvěry. Kuki.pl si cení svého vztahu se zákazníky nadevše ostatní a cílí na poskytování nejvhodnějších a nejrychlejších služeb. Toho dosahuje pomocí inovace a využíváním nejnovějších technologií, které zajistí okamžitou identifikaci spotřebitele a jeho kreditní ohodnocení.

„Jsme nadšeni z možnosti začít spolupráci s Mintos a sdílet naše dobře fungující portfolio s investory na tržišti. Věříme, že Mintos umožní Kuki.pl růst ještě větším tempem a umožní nám se dostat k větší zákaznické základně v Polsku, což je náš cíl,“ říká Toms Jurjevs, CEO skupiny.

Průměrná krátkodobý úvěr poskytnutý v Polsku společností Kuki.pl je okolo 420 EUR a 1 760 PLN. Průměrná doba splatnosti je 30 dnů. Můžete očekávat roční výnos do 13,1 %.

Kuki.pl si ponechá 10 % z každé půjčky na své rozvaze, aby si udržela kůži ve hře, tzv. „skin in the game“. Společnost garantuje, že všechny půjčky, které jsou v prodlení déle než 60 dnů, budou vykoupeny díky garanci zpětného odkupu. Kuki.pl a Bino.lv, obě patří do stejné skupiny.

Kuki.pl využívá hodnocení zákazníků na základě dat, což umožnilo vybudovat dobře fungující portfolio relativně v krátké době. Od založení v Březnu 2017 Kuki.pl poskytla více než 36 700 půjček v hodnotě přesahující 12,3 milionů EUR. K poslednímu dni února 2018 společnost měla očištěné úvěrové portfolio okolo 4,2 milionů EUR.

Nyní můžete investovat do půjček od společnosti Kuki.pl. Nezmeškejte tuto příležitost! Pokud používáte Auto Invest pro Vaše investice a chcete Kuki.pl zahrnout do Vašeho portfolia, tak patřičně upravte vaše nastavení.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner