Nowa edycja programu „Poleć znajomemu”! Oferta ograniczona czasowo

Widziałeś już nową edycję programu „Poleć znajomemu”? Nie przepuść okazji – polecaj platformę Mintos swoim znajomym i zdobywaj premie! Za każde skuteczne polecenie zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie 1% zainwestowanej przez.

Zaloguj się na konto, znajdź swój unikalny kod – obok salda inwestora, na górze strony – i zacznij polecać Mintos znajomym! Jeżeli podczas rejestracji Twój znajomy wprowadzi kod w polu „Kod promocyjny”, oboje uzyskacie premię w wysokości 1% z zainwestowanych przez znajomego środków.

Premia jest obliczana na podstawie średniej dziennej inwestycji w ciągu 3 miesięcy – po 30, 60 i 90 dniach od dnia rejestracji – i wypłacana w trzech ratach.

Przykładowo Daniel poleca Mintos Sarze, która zaczyna inwestować w pożyczki dostępne na platformie. Po 30 dniach średnia kwota inwestycji Sary w tym okresie wynosi 3 500 euro, zatem na konto Daniela i Sary przelejemy 1% z 3 500 euro, czyli 35 euro. Po 60 i 90 dniach ponownie sprawdzimy średnią kwotę inwestycji i jeżeli będzie wyższa, na konto Daniela i Sary wpłyną odpowiednio wyższe środki.

Brzmi interesująco? Oferta jest ograniczona czasowo, więc już dziś przekaż swój kod i zacznij zdobywać dodatkowe środki!

Promocja ważna do 07.07.2017 r. Regulamin

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner