Nowa edycja promocja Lendo

Lendo ponownie oferuje możliwość zdobycia premii za inwestycje w wybrane pożyczki! Obecnie od 7 marca 2018 r. do 7 kwietnia 2018 r. Lendo umożliwia zdobycie premii w wysokości 1,5% dla wszystkich swoich pożyczek o okresie spłaty wynoszącym co najmniej 9 miesięcy.

Aby otrzymać premię, przed dokonaniem inwestycji należy zapisać się do promocji. Promocja dotyczy jedynie inwestycji na rynku pierwotnym.

Zapisz się teraz >

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.

Lendo oferuje możliwość inwestycji w pożyczki osobiste i krótkoterminowe z Gruzji, których wartość na rynku Mintos jest wyrażona zarówno w euro (EUR), jak i lari gruzińskim (GEL). Firma jest jednym z największych pierwotnych pożyczkodawców na Mintos pod względem łącznej liczby sfinansowanych pożyczek. Od dołączenia pożyczkodawcy do platformy w lipcu 2016 r. użytkownicy Mintos zainwestowali łącznie ponad 153 mln euro w pożyczki Lendo ze średnia roczną stopą zwrotu netto 12,5 %.


FAQ

Kiedy otrzymam premię?

Środki zostaną przelane na konto inwestora na platformie Mintos w terminie do 6 dni roboczych od daty dokonania inwestycji.

Co się stanie, gdy pierwotny pożyczkodawca wykupi moją długoterminową inwestycję?

Czasami pierwotni pożyczkodawcy wykupują pożyczki przed zakończeniem okresu spłaty. W takim przypadku inwestor zachowa premię.

Czy muszę się zapisywać do promocji za każdym razem, kiedy chcę dokonać nowej inwestycji?

Nie. Aby uczestniczyć w promocji, wystarczy raz się zapisać. Wszystkie inwestycje dokonane po zgłoszeniu kwalifikują się do wypłaty premii.

Czy inwestycje dokonane przed zapisaniem się do promocji również kwalifikują się do wypłaty premii?

Nie. Jedynie nowe inwestycje dokonane po zgłoszeniu udziału w promocji na stronie konta inwestora kwalifikują się do wypłaty premii.

Czy warto inwestować w długoterminowe pożyczki?

Inwestowanie w długoterminowe pożyczki przynosi dużo korzyści. Stopy zwrotu są zwykle wyższe niż w przypadku pożyczek krótkoterminowych i obowiązują dłużej, co zapewnia wyższe zyski. Włączenie do portfela inwestycyjnego długoterminowych pożyczek oznacza także większą dywersyfikację pożyczek i pożyczkobiorców.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner