Nowy polski pożyczkodawca dołącza do Mintos i oferuje możliwość krótkoterminowych inwestycji

Rozszerzamy naszą ofertę! Pożyczkodawca Kuki.pl właśnie dołączył do Mintos i oferuje możliwości inwestycji w krótkoterminowe pożyczki konsumpcyjne udzielone w Polsce. Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów, który oferuje w Polsce krótkoterminowe pożyczki on-line, a na platformie Mintos umieszcza pożyczki w euro i polskim złotym.

Kuki.pl to pozabankowa instytucja finansowa, która została założona w 2017 r. Mieści się w Warszawie, a jej centrala znajduje się w Rydze, na Łotwie. Zespół firmy składa się z 23 osób, którym kieruje kadra zarządzająca z prawie 10-letnim doświadczeniem na rynku krótkoterminowych pożyczek on-line dla klientów indywidualnych. Dla Kuki.pl najważniejsze są relacje z klientami, dlatego dokłada wszelkich starań, aby zapewnić im najwygodniejszą i najszybszą obsługę. Pożyczkodawca wykorzystuje najnowszą technologię do natychmiastowej identyfikacji klienta i oceny jego zdolności kredytowej.

– Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy z Mintos i podzielenie się naszym silnym portfelem z inwestorami. Wierzymy, że Mintos umożliwi Kuki.pl jeszcze szybszy rozwój i zwiększenie bazy klientów w Polsce, co jest naszym celem – mówi Toms Jurjevs, CEO Grupy.

Średnia wartość krótkoterminowych pożyczki krótkoterminowych Kuki.pl z Polski wynosi około 420 EUR i 1760 PLN, natomiast okres spłaty – 30 dni. Inwestorzy mogą oczekiwać rocznej stopy zwrotu do 13.1%.

Z każdej pożyczki Kuki.pl zachowa na swoim koncie, w ramach odpowiedzialności własnej, 10%. Wszystkie pożyczki są zabezpieczone gwarancją wykupu w przypadku opóźnienia spłaty o 60 dni. Kuki.pl i Bino.lv należą do tej samej grupy.

Podejście oparte na danych pozwoliło Kuki.pl stosunkowo szybko zbudować silny portfel. Od początku swojej działalności do marca 2018 r. firma udzieliła ponad 36 700 pożyczek na kwotę przekraczają 12,3 mln euro. Według stanu na dzień 28 lutego 2018 r. wartość jej portfela pożyczkowego netto wynosiła około 4,2 mln euro.

Nie strać możliwości inwestowania w pożyczki Kuki.pl! Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest i chcesz dodać pożyczki Kuki.pl do swojego portfela, pamiętaj o aktualizacji ustawień.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner