Nyní jsou na Mintos dostupné investiční příležitosti v USD

Máme skvělou novinku! Nyní můžete na Mintos investovat v 11 měnách, jelikož půjčky v Amerických dolarech jsou nově dostupné na tržišti. To je nyní možné díky společnosti GetBucks, která nově umisťuje spotřebitelské úvěry z Botswany v USD společně s půjčkami v Eurech (EUR).

„Jsme potěšeni možností nabídnout investorům diverzifikovat jejich portfolio, zatímco se současně zajišťujeme, že naše financování je přizpůsobeno naší externí expozici. Přidáním USD na Mintos je skvělý způsob jak docílit diverzifikace pro všechny zúčastněné,“ říká Tim Nuy, MyBucks CEO.

Půjčky od GetBucks nabízené v USD budou stejné jako ostatní spotřebitelské půjčky z Botswany na Mintos. Půjčky jsou poskytovány třemi dceřinými společnostmi GetBucks, Cashcorp (Proprietary) Limited, GetBucks Botswana and TU Employee Benefits (Proprietary) Ltd (TU). Cashcorp nabízí investorům krátkodobé půjčky, zatímco GetBucks Botswana a TU nabízí pro investování na tržišti dlouhodobé osobní půjčky. 

Průměrná krátkodobá půjčka poskytnutá v Botswaně od GetBucks je 300 USD s dobou splatnosti 30 dnů. Můžete očekávat průměrný roční čistý výnos do 11 %.

Dlouhodobé půjčky z Botswany od GetBucks jsou v rozmezí 100 USD až 50 000 USD a doba splatnosti je od 6 do 36 měsíců. Očekávaný roční čistý výnos je 13 %.

„Přidáním USD na naše tržiště je velkým úspěchem. Jedním z našich cílů na Mintos je dát našim investorům mnoho příležitostí pro dosažení jejich investičních cílů. Momentálně má investor možnost investovat na našem tržišti v 11 měnách. Tato nabídka měn se bude nadále navyšovat. Doufáme, že investoři využijí možnost investovat do půjček zveřejněných v USD, což je nejvíce obchodovaný měna na světě,“ říká Marins Sulte, CEO a spoluzakladatel Mintos.

GetBucks nabízí velkou paletu produktů na Mintos tržišti, včetně spotřebitelských úvěrů z Botswany, Polska, a nedávno přidaných investičních příležitostí z Keni a Zambie. Společnost nyní nabízí půjčky pro investování ve třech měnách, EUR, Polský zlotý a USD.

Využijte možnost investovat do půjček zveřejněných v USD. Pokud používáte Auto Invest, tak si můžete vytvořit nové investiční portfolio a zvolit USD, jako měnu, v které chcete investovat.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner