Nyní k dispozici: Mintos na dosah ruky s novou mobilní aplikací

Právě byla spuštěna nová mobilní aplikace! Nabízí snadnější přístup, vylepšené bezpečnostní funkce a rychlejší získávání informací a díky ní se produkty a služby Mintos stanou ještě praktičtějšími pro investory po celém světě. 

Loni stejnou dobou začal Mintos nabírat nové zaměstnance do Týmu mobilní aplikace, který byl oficiálně ustanoven v březnu 2019. O 11 členů týmu později spouštíme první vydání mobilní aplikace Mintos pro smartphony iOS a Android, která uživatelům přináší svět investování na dosah ruky a dělá ho ještě přístupnějším pro všechny ty, kteří by s Mintosem rádi investovali a vydělávali!

Harmonogram

„Aplikaci testuji již déle než týden a mám z ní velmi dobrý celkový pocit. Aplikace vypadá a působí velmi příjemně a intuitivně a nepodařilo se mi najít žádné významné chyby. (Otestoval jsem vše možné, včetně světlého a tmavého režimu i výběru části peněz.)“

Investor Mintos ze skupiny beta testerů

V březnu 2019 jsme začali s průzkumem mezi našimi investory a prostřednictvím telefonních rozhovorů jsme získávali první informace o potřebách a požadavcích uživatelů. Tyto konverzace nám pomohly nastavit časový plán prototypu, ze kterého později vznikla mobilní aplikace Mintos. Tento prototyp, jedna z několika verzí, jež předcházely finální aplikaci, byl naživo představen uživatelům již během května a června, především při návštěvách investorů v naší kanceláři a také během P2P konference v Rize v červnu 2019. V srpnu byl prototyp zaslán i malé skupině testerů této první beta verze. Díky zpětné vazbě investorů jsme během těchto pár měsíců výzkumu a testování získali hodnotná data. V prosinci 2019 byla oficiálně spuštěna beta verze pro iOS, která byla ve své první podobě zaslána skupině beta testerů, investorům Mintos z celého světa, kteří se dobrovolně přihlásili, aby jako první mohli naši mobilní aplikaci vyzkoušet. V lednu 2020 následovala i beta verze pro Android a celkový počet investorů, kteří obě podání beta verze aplikace testovali, dosáhl celkem 3655 jedinců. 

Mobilní aplikace Mintos 1.0

„Nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za příležitost Vaši aplikaci testovat a poblahopřát k jejímu vývoji. Je na dobrě cestě k tomu, aby se stala skvělou aplikaci, která bezpochyby učiní používání a ověřování informací snadnějším a praktičtějším.“

Investor Mintos ze skupiny beta testerů 

První vydání aplikace přinese okamžité zlepšení prožitku z investování s Mintosem. Přístup investorů ke svým účtům Mintos bude díky možnostem přihlášení pomocí PIN a biometrie snadnější a rychlejší. Další přidanou funkcí, již někteří investoři Mintos s napětím očekávali, je mnohem pohodlnější způsob sledování investic s náhledy dat uzpůsobenými pro mobilní zařízení.

V budoucích vydáních plánujeme přidat celou řadu inovací a funkcí a výhledově nabídnout většinu funkcí, jež jsou dostupné přes webové stránky. Prožitek z investování dále vylepší i funkce dostupné pouze v mobilní aplikaci (například push notifikace). 

Výhled do budoucna

„Ze všeho nejdříve bych rád zmínil, jak moc se mi aplikace líbí. Přestože se jedná o první beta verzi, funguje jak po másle, je velmi profesionálni a funkčně dobře promyšlená, snadno se používá a má skvělý minimalistický design. Samozřejmě je spoustu věcí, které by aplikace mohla v budoucnu umět, ale v tuto chvíli opravdu nemám co navrhnout. “

Investor Mintos ze skupiny beta testerů 

Jelikož chceme investorům nabízet všestranné tržiště s kompletními službami pod jednou střechou, pokračujeme v práci na dalších projektech, jako jsou číslo účtu IBAN a debetní karty pro investory Mintos.

Spuštění první verze mobilní aplikace Mintos je prvním odrazovým můstkem pro nabízení nových funkcí investorům. Budeme pracovat s rozumem a nasazením, abychom i nadále přinášeli nové funkce, které si naši investoři přejí. 

Chceme poděkovat všem investorům, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na vývoji aplikace svými cennými investičními zkušenostmi, proaktivní zpětnou vazbou a konstruktivními nápady. 

„Bylo pro nás příjemným překvapením vidět, s jakou ochotou se investoři Mintos zapojili do průzkumů a testování a následně dávali své přípomínky a návrhy a také jak pozitivní zpětné vazby se nám dostalo. Růst Mintosu je do značné míry založen i na aktivním zapojení našich věrných investorů do vývoje produktů a služeb Mintos,“ říká Marcis Gogis, produktový ředitel Mintosu.

Těšíme se na Vaše názory na mobilní aplikaci!

Přejeme Vám, ať Vám její používání přinese mnoho peněz.

 

Stáhnout mobilní aplikaci Mintos pro Android

Stáhnout mobilní aplikaci Mintos pro iOS

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner