Nyní můžete investovat do auto půjček od Mogo Moldavia

Mogo, největší nebankovní poskytovatel auto půjček v Pobaltí, opět zvyšuje svoji nabídku pro investory na platformě Mintos! Společnost přidala své auto půjčky z Moldávie k investování s očekávaným čistým ročním výnosem až do 14%. Nezmeškejte je!

Co do profinancovaných půjček, je Mogo jeden z největších poskytovatelů půjček na Mintos. Společnost byla založena v roce 2012 v Lotyšsku a připojila se na Mintos v březnu 2015 a momentálně nabízí investiční příležitosti v Bulharsku, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Polsku, Rumunsku a nyní i v Moldávii. Společnost poskytuje půjčky v Moldávii od září 2017. Do nynějška Mogo Moldávie poskytla v zemi 903 půjček v hodnotě 3,8 milionů EUR. Mogo se pyšní svými rychlými službami, otevřenou komunikací, která tvoří dlouhodobý vztah se svými zákazníky. Mogo již přitáhlo 821 aktivních klientů v Moldávii.

„Máme dlouhodobou a plodnou spolupráci se společností Mintos na úrovni skupiny Mogo, takže přidat Mogo Moldávia na tržiště je logický krok. Věříme, že nám to umožní navýšit naše podnikání v Moldávii a lépe posloužit našim zákazníkům, zatímco investorům na Mintos poskytneme více investičních příležitostí,“ říká Maris Kreics, Finanční ředitel.

Průměrná auto půjčka z Moldávie od společnosti Mogo je ve výši 4 300 EUR s průměrnou dobou splácení 53 měsíců. Můžete očekávat čistý roční výnos až do 14%.

Jako svoji kůži ve hře si Mogo ponechá 5% z každé půjčky umístěné na Mintos tržiště. Všechny auto půjčky společnosti z Moldávie jsou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení, takže všechny půjčky, které budou v prodlení 60 nebo více dní, budou odkoupeny zpět společností Mogo. Někteří investoři do vlastního kapitálu Mogo a Mintos se překrývají.

Čisté úvěrové portfolio skupiny Mogo bylo 31. prosinci 2017 více než 100 milionů EUR, což je v porovnání s 31. prosincem 2016 zvýšení více než 50 %. V roce 2017 měla společnost obrat 40 milionů EUR. Skupina Mogo od svého založení poskytla více než 91 tisíc půjček v hodnotě 250 milionů EUR.

Nyní můžete investovat do půjček z Moldávie od společnosti Mogo. Nezmeškejte tuto příležitost vydělat čistý výnos až do 14 %! Pokud Vaše investiční strategie využívá náš šikovný nástroj Auto Invest, tak nezapomeňte patřičně aktualizovat Vaše nastavení!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner