Nyní můžete investovat do půjček od Creamfinance poskytnutých v Lotyšsku!

Společnost Creamfinance navýšila své nabídky k investování na Mintos, jelikož právě umístila své krátkodobé půjčky a půjčky se splátkami poskytnuté v Lotyšsku na tržiště. Creamfinance se stala druhou nejrychleji rostoucí společností v Evropě dle prestižního žebříčku „Inc. 5000 Europe“ a Vy, nyní můžete investovat na tržišti do jejích půjček z Lotyšska a těšit se z výnosu až 10 %.

Poskytovatel služeb pro financování spotřebitelů, společnost Creamfinance, byla založena v roce 2010 v Lotyšsku a od té doby zažívá stály a rychlý růst. Mise Creamfinance je udělat prostředky více dostupné pro své zákazníky. Toho dosahuje poskytováním spotřebitelských online půjček pohodlných a rychlým způsobem. Společnost využívá pokročilé algoritmy a možnost učení strojů k rychlému hodnocení kreditního scóre žadatele. Zjištění zákazníkovy úvěruschopnosti trvá společnosti průměrně 50 sekund od chvíle, kdy žadatel zažádal o půjčku. Navíc nabízí široce upravitelný přístup k procesu osobních půjček a cíli na schopnost poskytnout půjčku celosvětově na jedno kliknutí zákazníka. Výsledkem snažení je, že společnost již přilákala v Lotyšsku více než 93 000 zákazníků.

„Každý den fintech dramaticky mění naše životy a business prostředí, zejména během posledních let. Jako doplnění klasických bank, moderní fintech svět nabízí více pokročilé řešení financování, které přináší spojení těch, kteří mají přebytečné peníze a těch, kteří je potřebují. Jsme přesvědčeni, že zkušenosti Creamfinance Lotyšsko z různých států z celého světa, miliony zákazníků a vysoce kvalitní technologie, poskytne přidanou hodnotu a nové příležitosti pro zákazníky, podniky a investory, kteří se “potkávají“ na platformě Mintos. Business model budoucnosti je dostupný již nyní,“ říká Līga Treiliha CEO Creamfinance Latvia.

Na Mintos můžete investovat do krátkodobých půjček a půjček se splátkami od Creamfinance z Lotyšska zveřejněných v EUR. Průměrná půjčka je 350 EUR a doba splácení je až 14 měsíců. Můžete očekávat čistý roční výnos až 10 %.

Všechny půjčky od Creamfinance Latvia budou s garancí zpětného odkoupení a budou tedy odkoupeny zpět od investorů v případě jejich prodlení 60 a více dní. Abychom zajistili, že jsou zájmy Creamfinance a investorů na Mintos sjednoceny, tak si společnost ponechá 5 %, z každé půjčky umístěné na Mintos na své rozvaze.

K 31. prosinci 2017, měla společnost Creamfinance Latvia nesplacené čisté úvěrové portfolio více než 40 milionů EUR a dosáhla tržeb 44 milionů EUR. Společnost, od roku 2012 do konce roku 2017, poskytla půjčky v celkové hodnotě téměř 400 milionů EUR.

Creamfinance také nedávno oznámila, že její klíčový a strategický investor – Capitec Bank – zvýšila účast ve společnosti. Původní investiční dohoda byla podepsána v březnu 2017 a konstatovala, že Capitec Bank nabyde 40% podíl ve skupině Creamfinance za 21 milionů EUR ve třech tranších. První tranše byla splacena v březnu 2017 (6,7 milionů EUR). V červnu 2018 na setkání ohledně finančních podmínek dohodnutých v roce 2017, Creamfinance dostalo další kapitálovou podporu 3 miliony EUR. Navýšená investice od takového hlavního hráče potvrzuje reputaci Creamfinance, jako spolehlivého poskytovatele půjček na Mintos.

Momentálně společnost Creamfinance podniká v sedmi zemích světa – Lotyšsku, Polsku, České republice, Gruzii, Dánsku, Španělsku a Mexiku a má IT kancelář v Rakousku. Připravuje se pro další expanzi.

Abyste nabyli expozici vůči půjčkám od společnosti Creamfinance, tak investoři budou moci investovat do půjček poskytnutých společností Mintos Finance společnosti Creamfinance, a kde splácení bude závislé na splátkách uživatele půjčky. Každá půjčka vystavená společností Mintos Finance společnosti Creamfinance bude konkrétně svázána s odpovídající půjčkou poskytnutou společností Creamfinance konečnému uživateli půjčky. Mintos Finance je společnost skupiny Mintos. Detailní popis nové struktury je dostupný v dokumentech společnosti Mintos Finance “dohoda o půjčce“ a “dohoda o postoupení“.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost investovat do krátkodobých půjček a půjček se splátkami z Lotyšska od Creamfinance. Pokud je Auto Invest Váš preferovaný způsob investování na Mintos, tak se ujistěte, že jste patřičně aktualizovali Vaše nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner