Nyní můžete investovat do půjček z Estonska od skupiny Creditstar!

Skupina Creditstar navyšuje investiční příležitosti, které nabízí na platformě Mintos! Nyní můžete investovat do osobních půjček poskytnutých její dceřinou společností Monefit z Estonska a vydělat roční čistý výnos až 12 %. To je doplnění půjček od Creditstar z Polska, Španělska, České republiky a Finska, které jsou již dostupné pro investování.

Společnost Monefit byla založena v roce 2013 a nabízí svým zákazníkům flexibilní revolvingový úvěr, u kterého si uživatel půjčky zvolí kolik si potřebuje půjčit v kteroukoli dobu a detaily si může řídit pomocí mobilní aplikace.

Půjčky z Estonska od společnosti Monefit budou na tržišti v rozmezí od 50 do 3 000 EUR s dobou splácení až 60 měsíců. Můžete očekávat čistý roční výnos až 12 %.

Všechny půjčky umístěné na Mintos od společnosti Monefit budou mít garanci zpětného odkoupení a budou odkoupeny v případě, že půjčka bude v prodlení 60 a více dní. Společnost si ponechá 5 % z každé půjčky umístěné na tržiště na své rozvaze, aby si udržela svoji kůži ve hře. Monefit má poskytnutu skupinovou garanci, což znamená, že závazek společnosti Monefit bude garantován skupinou Creditstar.

Skupina Creditstar byla založena v roce 2006 a poskytuje spotřebitelům finanční služby v Evropě. Centrála společnosti Creditstar je v Estonsku, kde je společnost jeden z největších poskytovatelů financí online. Společnost získala důvěru více než půl milionu registrovaných uživatelů z 8 zemí napříč Evropou.

Skupina Creditstar má silnou strukturu rozvahy, kdy vlastní kapitál převyšuje 8 milionů EUR při celkových aktivech 85 milionů EUR. Společnost dosahuje od svého založení v roce 2006 stále zisku. Celkové čisté úvěrové portfolio skupiny Creditstar v září 2018 bylo 78 milionů EUR.

Skupina Creditstar klade velký důraz na odpovědné politiky poskytování půjček a vysoký standard zákaznických služeb. Typický zákazník společnost Creditstar je aktivní muž od 26 do 35 let, který žije v malém městě. Společnost má striktní politiky financování, kdy je přibližně schváleno pouze 30 % žádostí. Společnosti na vzmáhání pohledávek jsou zapojeny do vymáhání nevýkonných půjček.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost investovat do osobních půjček od společnosti Monefit. Pokud preferujete používání nástroje Auto Invest, tak se ujistěte, že jste patřičně aktualizovali své nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner