Oceňovaný poskytovatel půjček z Bulharska, Credissimo, byl uveden na Mintos

Na Mintos tržišti je stále více investičních příležitostí, jelikož se lídr na trhu s online úvěry v Bulharsku, společnost Credissimo, přidává na tržiště. Společnost Vám nabízí možnost investovat do spotřebitelských úvěrů se skvělým čistým ročním výnosem až do 12 %.

Credissimo je evropská fintech skupina založená v roce 2007, která využívá svoji vlastní technologii pro poskytování okamžitých spotřebitelských úvěrů, e-commerce financování a služby placení faktur. Společnost je jedna z nejrychleji rostoucích nebankovních poskytovatelů půjček ve Střední a Východní Evropě. Společnost také byla první poskytovatel půjček v Bulharsku, který nabídl kompletní online financování a schválení během několika minut.

Od svého založení je společnost Credissimo zaměřená na inovace. Byla to první společnost na světě, která spustila plně automatický chat pro financování v aplikaci Facebook Massanger. V květnu 2017 byla prvním poskytovatelem půjček, který akceptoval Bitcoiny od svých zákazníků na splácení jejich úvěrů. Do nynějška Credissimo zpracovalo více než jeden milion žádostí o úvěr a momentálně má očištěné úvěrové portfolio 15 milionů EUR.

„Jsme velice potěšeni možností být součástí Mintos tržiště. Bulharský online finanční trh rapidně roste, přesto je tu stále mnoho možností pro další rozšíření v rámci státu a také zahraničí. Monetárně uvádíme naše produkty na nové trhy v Evropě a Latinské Americe, jakožto součást našich růstových dlouhodobých cílů. Díky našemu  účinnému obchodním modelu a špičkové technologii jsme přesvědčeni v náš budoucí mezinárodní úspěch. Naše konkurenční výhoda je zakódována v našem obchodním know-how, které jsme vyvinuli za více než deset let zkušeností. Nadále budeme podporovat inovaci rozšiřováním naší účasti v kryptoměnovém světě s naším novým projektem Nexo, první okamžitý krypto kontokorent na světě.“ Říká Sokol Iankov, CEO a spoluzakladatel Credissimo.

Poskytnuté půjčky v Bulharsku od Credissimo budou na Mintos tržišti v rozmezí od 100 do 1 000 EUR. Doba splácení bude v rozmezí od 30 dnů do 24 měsíců. Můžete očekávat čistý roční výnos až do 12 %.

Aby společnost sladila svoje zájmy se zájmy investorů, tak si ponechá 5 % z každé půjčky umístěné na Mintos na své rozvaze. Všechny půjčky od Credissimo jsou zabezpečeny garancí zpětného odkupu a budou odkoupeny zpět, pokud bude půjčka v prodlení více než 60 dnů.

Credissimo podniká v pěti evropských státech – Bulharsku, Makedonii, Polsku, Rumunsku a Španělsku. Společnost je lídrem na trhu s online spotřebitelskými úvěry ve dvou z nich. Skupina poskytla od svého založení úvěry v hodnotě převyšující 100 milionů EUR. Credissimo dodržuje nejvyšší regulatorní požadavky a je pod přísným dohledem několika evropských orgánů pro regulaci bankovního a finančního odvětví včetně Bulharské Národní Banky.

Sociálně-demografický profil zákazníka společnosti Credissimo je 55 % mužů a 45 % žen. Zákazníci jsou ve věku mezi 21 a 45 lety a největší procento (35 %) dlužníků je mezi 27 a 38 roky věku. Zákazníci společnosti jsou lidé, kteří žijí ve velkých městech a používají internet každý den (většinou z mobilního zařízení), jsou dobře vzdělaní a většina má univerzitní diplom.

V roce 2018, při ročním podnikatelském ocenění od magazínu Forbes, společnost dostala ocenění „Inovátor finančního sektoru“ a ocenění za „Kvalitu služeb“. Tyto uznání jsou výsledek úsilí společnosti Credissimo být lídr v inovacích zatímco udržuje nejvyšší úroveň zákaznické spokojenosti.

Využijte těchto nových příležitostí investováním od půjček od Credissimo a zahrnutím nového poskytovatele půjček do Vašich Auto Invest portfolií!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner