Ogłaszamy nową promocję „Inwestuj długoterminowo”

Przez określony czas oferujemy premię za inwestowanie w długoterminowe pożyczki. Do 31 grudnia 2017 r. za każdą inwestycję na rynku pierwotnym dokonaną w pożyczki z co najmniej 2-letnim okresem spłaty Mintos wypłaci natychmiast bonus. Im dłuższy okres spłaty, tym większa premia. Oferujemy do 5% zainwestowanej sumy:

Wypłacana kwota Okres spłaty pożyczek
5% 60 miesięcy i więcej
4% 48–59 miesięcy
3% 36–47 miesięcy
2% 24–35 miesięcy


– Inwestowanie w długoterminowe pożyczki przynosi wiele korzyści. Pożyczki z co najmniej 2-letnim okresem spłaty mają zwykle wyższe oprocentowanie. Dłuższy termin zapadalności oznacza, że oprocentowanie obowiązuje przez dłuższy czas, co zapewnia wyższe zyski. Ponadto inwestowanie w długoterminowe pożyczki pozwala na lepszą dywersyfikację, ponieważ inwestorzy mają dostęp do bardziej zróżnicowanych rodzajów pożyczek i typów klientów niż w przypadku pożyczek krótkoterminowych. Mamy nadzieję, że te korzyści w połączeniu z naszą promocją pomogą naszym inwestorom w skuteczniejszym i bardziej dochodowym osiągnięciu celów – mówi Martins Sulte, CEO i współzałożyciel Mintos.Aby wziąć udział w promocji, należy zapisać się poprzez kliknięcie przycisku na stronie promocji (wyświetli się po zalogowaniu do konta inwestora).

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.

Skorzystaj z tej okazji i uzyskaj premię za długoterminowe inwestycje. Zaloguj się na swoje konto inwestora i już teraz zapisz się do promocji!

Udostępnij: