Par jaunāko informāciju par apturētajiem un saistības nepildošajiem aizdevējiem

Pēdējo mēnešu laikā mēs esam mainījuši dažus aspektus tajā, kā tiek sniegta jaunākā informācija par apturētajiem aizdevējiem. Šajā rakstā mēs gribam precizēt, kur ir atrodama visa nepieciešamā informācija.

Paziņojumi par apturēšanu

Ja aizdevēja darbība Mintos platformā ir apturēta, mēs 24 stundu laikā nosūtām e-pastu skartajiem investoriem un Mintos blogā publicējam paziņojumu.

Šajos atjauninājumos mēs izskaidrojam situāciju, informējam par finanšu rādītājiem un sniedzam komentārus par nākamajiem soļiem, kas tiks veikti, lai atgūtu investoru līdzekļus.

Vispārīga informācija par apturēšanu

2020. gada aprīlī mēs publicējām rakstu par aizdevēju darbības apturēšanu, un tajā ir atrodamas atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Kā darbojas apturēšana?
  • Kāpēc mēs apturam aizdevējus otrreizējā tirgū?
  • Kāda negatīva informācija ir pieejama un vēl nav pieejama sabiedrībai?
  • Kad ir iespējama apturēšanas atcelšana?

Regulāri jaunumi par līdzekļu atgūšanu

Visi jaunumi tiek publicēti atgūšanas informācijas panelī.

Šajos jaunumos investori var redzēt visus datus par katra aizdevēja veiktajiem maksājumiem, kā arī komentārus par centieniem atgūt investoru līdzekļus.

Tu redzēsi, ka vecāki atjauninājumi ir saistīti ar Mintos bloga rakstiem, savukārt jaunākie atjauninājumi ir saistīti ar PDF failiem. Mēs PDF formātu saglabāsim arī turpmāk, bez saistītajiem e-pastiem un bloga rakstiem.

Regulāri jaunumi par veiktajiem maksājumiem

Turpmāk mēs katra mēneša sākumā skartajiem investoriem sūtīsim e-pastus, kuros būs redzams iepriekšējā mēnesī veikto maksājumu kopsavilkums.

Turklāt, lai nodrošinātu, ka investori tiek informēti pēc iespējas ātrāk, mēs šobrīd plānojam izstrādāt pašpiegādes paziņojumus un īpašu informācijas paneli “live” atjauninājumiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner