Parādzīmes Mintos platformā tiks ieviestas vēlāk šogad

Mēs iepriekš ziņojām par parādzīmēm, un tagad sniedzam jaunāko informāciju par to, kāpēc jaunais investēšanas veids aizdevumos Mintos platformā tiks ieviests vēlāk nekā bija plānots.

Sākotnēji tika plānots, ka parādzīmes Mintos platformā tiks ieviestas 2021. gada 4. ceturksnī. Mēs bijām ceļā uz šī mērķa īstenošanu un jau bijām ieviesuši svarīgus pasākumus, taču saskārāmies ar neparedzētiem ierobežojumiem dažās ES valstīs. Šie ierobežojumi ir daļa no vietējās nodokļu un institucionālajās sistēmās iedibinātās prakses, kas vēl nav pilnībā pielāgota relatīvi jauno finanšu tehnoloģiju produktu (piemēram, parādzīmju) vajadzībām. Tāpēc mēs bijām spiesti atlikt ieviešanu līdz vēlākam laikam šogad.

Lai gan parādzīmju ieviešanas kārtība Mintos platformā ir pilnībā sagatavota, mēs pētām veidus, kā izveidot struktūru ar vietējām un ES iestādēm, kas nodrošinātu optimālu rezultātu Mintos investoriem. Līdz ar to parādzīmes tiks ieviestas, tiklīdz būsim nodrošinājuši piemērotāko risinājumu ieviešanu.

Tikmēr investēšana aizdevumos Mintos platformā noris tāpat kā līdz šim, un tuvākajā laikā mēs plānojam uzsākt sadarbību ar jauniem kreditēšanas uzņēmumiem.

Lai informētu investorus par parādzīmju ieviešanā panākto progresu, mēs drīzumā rīkosim AMA (Ask Mintos Anything) sesiju ar Mintos līdzdibinātāju un COO/CFO Mārtiņu Valteru, kurš pastāstīs vairāk par šo projektu.

Mēs novērtējam tavu izrādīto pacietību saistībā ar parādzīmju ieviešanu un ar nepacietību gaidām, kad varēsim piedāvāt šo inovatīvo produktu piedāvājumu tev un visiem Mintos investoriem jau šogad!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner