Pārskats: Mintos mobilās lietotnes pirmā dzimšanas diena

11.02.2021

mintosblog

Ar prieku atzīmējam Mintos mobilās lietotnes pirmo dzimšanas dienu! 2020. gada 20. februārī palaistajai Mintos mobilajai lietotnei gada laikā bija vairāk nekā 165 000 unikālu lejupielāžu.

Vairāk nekā 165 000 lejupielāžu sasniegšana

Pēc pirmā mēneša, kurā lietotni lejupielādēja visvairāk mūsu investoru, ikmēneša lejupielāžu tendence visu gadu bija stabila – no 2020. gada aprīļa līdz novembra sākumam mēnesī vidēji bija aptuveni 9000 lejupielāžu. Sākot ar novembri, lejupielāžu skaits palielinājās, un šī tendence ir redzama arī 2021. gada pirmajos mēnešos. Šī izaugsme korelē ar lielāku investoru pieplūdumu mūsu aizdevumu tirgū, kas seko 2020. gadā piedzīvotajai svārstīgajai dinamikai investīciju aizdevumos tirgū.

Mēneša aktīvo lietotāju (MAU) skaits kopš lietotnes palaišanas ir nepārtraukti pieaudzis. Šobrīd lietotni katru dienu izmanto vairāk nekā 30 000 Mintos investoru, bet katru nedēļu – 60 000. Aptuveni 80 000 investoru Mintos mobilo lietotni izmanto vismaz reizi mēnesī.

Vidējais sesijas ilgums ir 1 minūte un 36 sekundes.

Lietotāju noturēšana un investoru apmierinātība

 

Ja runājam par lietotāju noturēšanu 30 dienu ilgā laika posmā, tad kopumā finanšu lietotnēm ir labi rezultāti dažādās lietotņu kategorijās. Lietotāju 30 dienu noturēšanas rādītājs investīciju finanšu lietotnēm ir 7,1%, savukārt Mintos mobilās lietotnes lietotāju noturēšanas līmenis novērotajā periodā ir 25%.

Mintos mobilās lietotnes Android un iOS lietotāju sadalījums ir attiecīgi 58% un 42%. Lietotne darbojas ļoti stabili – 99,5% sesiju ir notikušas bez problēmām gan Android, gan iOS lietotājiem.

Investoriem, kuri izmanto mūsu lietotni, tā patiešām patīk, un tas atspoguļojas arī vērtējumos: Google Play veikalā Mintos lietotnes vērtējums ir 4,03, savukārt App Store tas ir 4,6.

Pirmajā gadā pievienotie atjauninājumi un funkcijas

 

Kopš Mintos lietotnes palaišanas, tai ir bijuši 14 versiju atjauninājumi. Mūsu komanda seko investoru ieteikumiem dažādos kanālos, un mēs vienmēr esam gatavi pielāgot savu darbības plānu. Daži piemēri tam, kā mēs aizvadītajā gadā, reaģējot uz investoru atsauksmēm, pielāgojām savus plānus, ir ieviestie informācijas paneļi, kas atspoguļo procesā esošos maksājums un atgūstamos līdzekļus, pašpiegādes paziņojumi un personalizētas stratēģijas. Pēdējie divi tika realizēti kā minimāli dzīvotspējīgu produktu versijas ar skaidru plānu to turpmākajai attīstībai nākamajās versijās.

Līdztekus no investoru atsauksmēm izrietošo uzdevumu īstenošanai, mūsu komanda ir ieviesusi virkni regulāro funkciju atjauninājumu, kas uzlabo Mintos investoru pieredzi.

Lūk, daži no šiem atjauninājumiem:

  • • būtiski Mintos stratēģiju un personalizēto stratēģiju pārskatu papildinājumi;
  • • pašpiegādes paziņojumi;
  • • piekļuve “Iesaki draugiem” uzaicinājumiem un Mintos investoru kluba kampaņām no lietotnes;
  • • jauni informācijas paneļi konkrētiem procesā esošo maksājumu un atgūstamo līdzekļu gadījumiem;
  • • lietotāja pieredzes uzlabošana, piemēram, piekļuve PIN maiņai, tiešās atteikšanās funkcionalitāte, naudas izmaksas apstiprinājuma ekrāns, neieinvestēto līdzekļu pārvaldīšana pēc valūtas filtra utt.;
  • • informācija par portfeļa sniegumu ar papildinājumiem, piemēram, mēneša peļņas sadalījumu, kā arī NGA aprēķins ar vai bez bonusu iekļaušanas.

 

Mintos mobilā lietotne šobrīd ir pieejama čehu, holandiešu, angļu, vācu, latviešu, poļu, krievu un spāņu valodā.

Gaidāmie lietotnes atjauninājumi

 

Lai gan mēs nepārtraukti risinām nelielus aspektus, lai vēl vairāk uzlabotu Mintos mobilās lietotnes lietotāju pieredzi, mēs strādājam arī pie lieliem projektiem, kas paplašinās esošās funkcijas, piemēram, pašpiegādes paziņojumu uzlabošana un jaunu funkciju, piemēram, lietotnes personalizēto automatizēto stratēģiju izstrāde. Tajā pašā laikā mūsu mobilās lietotnes komandu nākotnē sagaida vairāki sarežģītāki projekti, kas iet kopsolī ar uzņēmuma vispārējiem nākamā gada mērķiem. Komanda turpinās darbu pie uzdevumiem, kas izriet no ar regulējumu saistītiem projektiem (Eiropas investīciju firmas un elektronisko maksājumu iestādes licence), kā arī pie Mintos kartes funkcionalitāšu izstrādes. Pirms mūsu mobilās lietotnes otrās dzimšanas dienas izpildāmo darbu sarakstā līdzās virknei citu uzdevumu ir arī darbs pie nākotnē gaidāmā ETF piedāvājuma Mintos platformā.

Paldies, ka izmanto mūsu lietotni, sniedz atsauksmes un palīdzi mums uzturēt Mintos mobilās lietotnes augsto kvalitāti!

Ja gribi mūs apsveikt dzimšanas dienās, būsim priecīgi, ja novērtēsi Mintos lietotni Google Play Store un App Store!

Ja Tev ir idejas vai ieteikumi par to, ko gribi redzēt mūsu lietotnes nākamajos izlaidumos, aicinām ar tiem dalīties šajā aptaujā.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums