Mintos un pieci aizdevumu izsniedzēji nolemj labdabīgi pārtraukt sadarbību, nokārtojot aizdevumu izsniedzēju saistības ar investoriem

Lasi komentārus par katru uzņēmumu, kā arī atskaties uz investīciju rezultātiem.

Stik Credit (Bulgārija)

Pēc savstarpējas vienošanās par sadarbības pārtraukšanu, Stik Credit ir sedzis visas saistības pret Mintos investoriem un aiziet no Mintos platformas.

Finko (Gruzija)

Ņemot vērā Finko Georgia lēmumu pamest Gruzijas tirgu vietējā kreditēšanas tirgus regulējuma izmaiņu dēļ un vairs neuzskatot to par dzīvotspējīgu tirgu, Finko Georgia ir segusi visas saistības pret Mintos investoriem, un Finko grupa vairs nepiedāvā iespējas investēt Gruzijā izsniegtos kredītos.

BB Finance (Somija)

Pēc BB Finance lēmuma pārtraukt darbību Somijā un koncentrēties tikai uz savu primāro tirgu – Igauniju, uzņēmums ir sedzis visas saistības pret Mintos investoriem, kuriem bija investīcijas Igaunijā izsniegtos aizdevumos. Mintos un BB Finance apsvērs sadarbības turpināšanu citos tirgos 2021. gadā.

ITF Group (Bulgārija)

Pēc savstarpējas vienošanās par sadarbības pārtraukšanu ITF grupa ir segusi visas saistības pret Mintos investoriem un aiziet no platformas. Mēs pateicamies ITF grupas vadības komandai par sadarbību!

Aasa (Zviedrija)

Pēc Aasa lēmuma pārtraukt darbību Zviedrijā un koncentrēties tikai uz savu primāro tirgu – Poliju, uzņēmums ir sedzis visas saistības pret Mintos investoriem, kuriem bija investīcijas Zviedrijā izsniegtos aizdevumos, un aizgājis no platformas. Mēs pateicamies Aasa vadības komandai par sadarbību!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner