Peļņu vai likviditāti? Kāpēc ne abus? Iepazīstinām ar Mintos Invest & Access!

Viens no būtiskākajiem jautājumiem jebkuram investoram ir, cik vienkārši investīcijas var konvertēt naudā? Agrāk investoriem bieži nācās meklēt kompromisu starp lielu peļņu un augstu likviditāti. Gribot piedāvāt labāku risinājumu saviem investoriem, mēs izveidojām jaunu investēšanas veidu, kas apvieno labāko no abām pasaulēm. Esam lepni Tevi iepazīstināt ar Mintos Invest & Access!

Kā tas darbojas?

Invest & Access ir pilnībā automatizēts investēšanas veids. Lai sāktu, Tev vajag tikai iestatīt summu, ko gribi investēt. Tu iegūsi kredītportfeli, kas ir diversificēts visā aizdevumu tirgū un piedāvā lielisku peļņu.

Kāpēc Invest & Access ir īpašs?

Atšķirībā no daudzām citām investēšanas iespējām, Invest & Access Tavu naudu nepatur ilgu laika posmu. Ja Tev nauda ir vajadzīga ātrāk, Tu to vari izmaksāt jebkurā brīdī bez liekiem jautājumiem un papildus izmaksām.

Kāda ir sagaidāmā procentu likme?

Tava peļņa ir atkarīga no tā, kas ir Tava portfelī un kas ir pieejams tirgū. Invest & Access ir optimizēts vismaz 500 eiro lieliem portfeļiem. Ja, izveidojot portfeli, Tava bilance ir mazāka par 500 eiro, diversifikācija var nedarboties pareizi, kā rezultātā peļņa var būt mazāka. Lai nodrošinātu optimālu rezultātu, mēs iesakām investēt 500 eiro vai vairāk.

Bet kur ir āķis?

Tāpat kā jebkurā darījumā, Invest & Access vajag pircēja pusi – Tavi aizdevumi tiks pārdoti citiem investoriem. Ja tirgū nebūs pieprasījuma, pārdošana var aizņemt nedaudz vairāk laika.

– Pasaki, cik daudz gribi izmaksāt. Mēs ņemsim savlaicīgi atmaksātos aizdevumus no Tava portfeļa un pārdosim tos citiem investoriem, kuri uzmanto Invest & Access.

– Ja Tavā portfelī esoša aizdevuma atmaksa kavējas, Tu varēsi saņemt savu naudu, kad tiks atsākta aizdevuma atmaksa vai tas tiks atpirkts.

– Tu aizdevumus ar kavētu atmaksu vari pārdot arī otrreizējā tirgū (drīzumā).

Sākt investēt

 

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner